03 Ekim
#12716238

Lansinoh Çiftli Pompa Çekiş Gücü Azaldı Çekmiyor

25 Ağustos'ta Ebebek mağazasından Lansinoh çiftli elektrikli pompa aldım günde 4 kez sağım yapıyordum daha 1.5 ay olmuşken çekiş gücü azaldı birden artık hiç sağım yapamıyorum. Çalıştığım için bekleme gibi bir şansım da yok bu markadan hiç memnun kaldım. Bu kadar kısa zamanda bozulacağını bilsem bu markayı asla tercih etmezdim. Firmadan acil dönüş yapılarak bu durumun düzelmesini istiyorum.

Sibel Sibel 1.465 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Sibel'in Teşekkür Mesajı06 Kasım

    Öncelikle teşekkür ederim hemen firma tarafından arandım ve ücretsiz beyaz valf gönderdiler. Makine yine önceki performansla çalışmaya başladı ancak 2 hafta sonra yine çalışma performası düştü ben de hava borularını değiştirdim yine düzeldi. Günde 4 sağım yapıyorum diye sanırım kısa sürede parçaları yıpranıyor 2 ayda bir değiştirmek gerekiyor. Onun dışında üründen genel anlamda memnunum.

  • Lansinoh Temsilcisi04 Ekim

    Merhaba, İletişim numaralarınızdan tarafınıza ulaşım sağlayamadık.Email ile tarafınıza süreç yazılı olarak gönderilmiştir. Dilerseniz bize haftaiçi 08.30-17.30 saatleri arasında 0216 527 0905 nolu telefondan ulaşabilirsiniz. Konuyla ilgili size yardımcı olabiliriz. Sevgiler.

  • Lansinoh Temsilcisi04 Ekim

    Merhaba Sibel Hanım, Yaşamış olduğunuz durumdan dolayı özür dileriz. Şikayetinizi ayrıntılı dinlemek ve çözüm bulmak adına size en kısa sürede ulaşacağız. İyi Günler Dilerim.

Ziyaretçi Yorumları