14 Ocak
#11444283

Lansinoh Çekim Gücünü Kaybetti...

Ürününüzü iki hafta önce mağaza görevlisinin tavsiyesi üzerine satın aldık ancak; çok kısa sürede çekim gücünü kaybetti kutu içerisinde gelen valfini değiştirmemize rağmen sorunu gideremedik. İvedilikle mağduriyetimizin giderilmesi ve konuya ilişkin yardımlarınızı rica ederiz.

Betül Betül 919 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Betül16 Ocak

    Günler geçmesine rağmen, dönüş sağlanmadı! Satış sonrası ürün desteğiniz gerçekten içler acısı! Garantiye başvuruyoruz kurumsallıktan uzak bir karşılama, müşteri menmuniyet anlayışı sıfır! 20 gün onarım suresi 4-5 gün içerinde sonuçlanacağı söyleniyor (her zamanki bahaneler) bu süre içerisinde bizim aradaki mağduriyeti nasıl iadare edeceğimiz hakkında en ufak yardim gayreti söz konusu dahi değil! Biz zaten öylesine ihtiyaç duyduk bu Allah'ın cezası ürüne emmiyor çocuk arkadaş! Ne yapacağız bu sure zarfında kor topalda olsa idare etmeye çalışıyoruz teknoloji harikaniz ile? Basma kalıp cevaplarla gelmeyin bize, yargı yoluna mi başvuralım ayıplı malınız ile!

  • Lansinoh Temsilcisi14 Ocak

    Merhaba Betül Hanım, Yaşamış olduğunuz durumdan dolayı özür dileriz. Şikayetinizi ayrıntılı dinlemek ve çözüm bulmak adına size en kısa sürede ulaşacağız. İyi Günler Dilerim.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler