Lansinoh Çekim Gücü Çok Az

Sibel Sibel04 Temmuz 15:54

Kızım emmediği için aldım. Aldığım günden beri 2 saatte bir de sağım yapsam da 30 CC çıkıyor. Günde 1 kere sağım yapsam da 30 CC çıkıyor asla fazlası çıkmıyor 100 TL'ye aldığım makine daha iyi sağıyor. Ucuz sağma makinesinden daha az süt sağıyor neden bu fiyat farklı ne için o zaman. Verdiğim paranın hakkını istiyorum acilen dönüş bekliyorum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Sibel 23 Temmuz 14:37

Haziran in ilk haftası Kızımın emmemesi üzere Lansinoh 2 li sut sağma pompasını aldım sütümü sağmak için ama resmen hayal kırıklığı. Asla 30 CC sağmıyor sütüm olduğu halde başka marka sut sağma makinesinde çıkan sut lansinohta çıkmıyor 1 aydır günde 30 CC çıkarabildiğim için sütüm kesilmek üzere. Garantiye gitti geldi hala aynı ben sütüm kesilmesin diye aldım. Sağım yapamicaksam neden 400 TL bu ürüne verdim. Bende mi sut yok diye komşumuz denedi sütü resmen akiyo ama asla ondanda 30 CC den fazla çıkmıyor. Param boşuna gitti sütüm kesildi. Bir aydır psikolojim bozuldu 1 saat uğraş 30 CC. Paramın iadesini istiyorum...

Lansinoh Logo Lansinoh 06 Temmuz 10:15

Sibel Hanım merhaba, İlgili birim tarafından tarafınıza dönüş sağlanmış olup gereken destek verilecektir. İyi günler diliyoruz.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler