07 Kasım 2018
#11120805

Lansinoh Biberon Kokusu Çıkmadı!

Lansinoh biberon'dan deterjan kokusu çıkmıyor. Kullanıcı hatası diye biberonu değiştirip emzik ve biberon temizleyici kullandım daha ilk yıkamada yine koku kaldı. Dezenfekteyi deterjan kullanmadan nasıl sağlayabilirim dava açsam kazanırım diye düşünüyorum o derece.

Betül Betül 1.710 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Betül07 Kasım 2018

    Telefonu iki defa çaldırıp kapatmayı çözüm olarak gördüğünüz için teşekkür ederim deterjan firması hakkında şikayetçi olup olmadığım soruldu ilk biberon da deterjan ile ilgili olabilir ikinci biberonu sadece bir defa kullandığımı ve üni babynin deterjan ve emzik temizleme ürünü ile yıkadığımı başka markanın da hem cam hem plastik biberonunu kullandığımı onlarda koku olmadığını belirttim ısrarla kendi markalarında böyle bir şey olmadığını gerekli testlerin yapıldığını deterjan ile ilgili olduğunu söylüyorlar ve önerileri her kullanımdan sonra biberonu kaynatmak bir anne olarak hiç yapmadığım bir işlemmiş gibi. Kullandığım biberonun birini onlara diğerini hiç üşenmeden test yaptırabileceğim bir laboratuvara göndereceğim bakalım kim haklı.

  • Lansinoh Temsilcisi07 Kasım 2018

    Merhaba Betül Hanım, Yaşamış olduğunuz durumdan dolayı özür dileriz. Şikayetinizi ayrıntılı dinlemek ve çözüm bulmak adına size en kısa sürede ulaşacağız. İyi Günler Dilerim.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler