sta-4-hoverİyi Çözüm

Lansinoh Biberon Koku Sorunu

Neslihan Neslihan08 Haziran 11:57

Lansinoh marka biberon'la bebeğime karpuz suyu verdim ardından hemen yıkamaya rağmen  bir koku kaldı Duru suyla tekrar steril etmek için kaynattım koku resmen yapıştı çıkmıyor. Mağdurum yetkililer çözümü yok mu kullanımın dan Yana gerçekten 10 da 10 performansa sahip biberon oğlum mama yemiyor ayrıca manuel süt sağma pompa'da çok levsiz hiçbir işime yaramadı.

  • - Görüntüleme
full-star full-star full-star full-star full-star
5.0/5

Cevaplar

profile-icon Neslihan 08 Haziran 16:15

Valf ı kontrol ettim ama herhangi bir sorun yok yetkililerle iletişime geçtim ürünleri incelemek için istediler en yakın zamanda göndereceğim biberon üretiminiz gerçekten çok güzel ben başka X firmanın biberonunu da denedim bebeğim memeyi emmeyi unutmuştu ama Lansinoh la tekrar memeye dönüş yaptı umarım koku problemini çözersiniz ki kimse mağdur olmasın iyi çalışmalar

Lansinoh Logo Lansinoh 08 Haziran 12:52

Neslihan hanım merhaba, Biberonu incelemeye göndermek için 0216 527 09 05 nolu numarayı arayarak veya [email protected] adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz. Konu ile ilgili birim yardımcı olacaktır. Manuel pompanın çekim gücüyle ilgili de bir sorun yaşıyorsanız beyaz valfi kontrol etmenizi rica ediyoruz. Eğer valfte herhangi bir yırtık olmuşsa pompanın çekim gücünü etkiler. İyi günler diliyoruz.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler