17 Eylül
#12620541

Lansinoh Biberon Emziği Yırtıldı!

Lansinoh momma biberon ve 2’li orta akış biberon emziği satın aldım. Kullanım önerilerini dikkate alarak ürünü sadece sterilize ettim ve sadece 2 kez kullandım. 2. Günde emzik ucu yırtıldı ve büyüdü. Bu kadar çabuk yıpranmasını beklemiyordum. Ayrıca ilk kullandığımızda da çok hızlı aktığı için koca biberon sütü 5 aylık bebeğim ağzından yüzünden taşarak 2 dakikada bitirdi. Anne memesine yakın olduğu söylenmesine rağmen orta akış için çok fazla süt geliyor. Markanın kalitesine güvenerek biberonu aldım. Ancak üründen çok hızlı süt geldiği yönünde internetteki bir çok anne yorumunu dikkate almalıymışım. En üzücü olan ise 2 günde emziğin yırtılması. Emzik ucu yırtıldığı için biberonu da boşa almış oldum. Aynı sorunu yaşayarak yine yırtılmasından endişe ettiğim için yavaş akış denemeye değer mi bilmiyorum. Dolayısıyla şu an biberonda bir işime yaramıyor.

Hamiyet Hamiyet 3.191 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Hamiyet'in Teşekkür Mesajı18 Eylül

    Firmadan hızlı bir şekilde dönüş yapılarak yaşadığım süreç dinlenildi. 1adet ürünün yenisinin gönderileceği ve denemem için 1 adette yavaş akış gönderileceği söylendi. Hızlı dönüş ve çözüm odaklı yaklaşım için teşekkür ediyorum.

  • Lansinoh Temsilcisi18 Eylül

    Merhaba Hamiyet Hanım, Yaşamış olduğunuz durumdan dolayı özür dileriz. Şikayetinizi ayrıntılı dinlemek ve çözüm bulmak adına size en kısa sürede ulaşacağız. İyi Günler Dilerim.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler