31 Ağustos 2018
#10844639

Lansinoh Biberon Emziği Bulunmuyor!

Bebeğimiz 19 aylık ve doğumundan bu yana Lansinoh ürünlerini kullanıyoruz. Göğüs pompası, göğüs ucu kremleri, saklama kapları poşetleri vs. ve ayrıca 10 adet biberonumuz var ama biberon emziği bulamıyoruz. Emzik ucu lazım oldukça bulunmadığından biberon aldık tekrar gelir ümidiyle ama. Dünyanın yatırımını yaptık biberon olarak ama piyasada birkaç yerde kalmış onlarda 20 TL'lik emzik ucunu 50 TL'nin üstünde fahiş fiyatlara satıyorlar. Biz Lansinoh firmasına güvenerek bu ürünleri aldım ama çok pişmanım.

İlhan İlhan 1.220 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • İlhan01 Eylül 2018

    31.08.2018 tarihinde mail adresime firmadan gelen cevabı aynen kopyalıyorum. "Merhaba; emziklerimizi piyasadaki mağaza stoklarına 20 iş günü içerisinde yeralması planlanmaktadır. Merkezimizden ürün tedariği maalesef sağlanılmamaktadır. Bilginize." Ben zaten sizin merkezden emzik talep etmedim, piyasada bulamadığımı ifade ettim. Dediğinize göre Eylül ayının sonunda piyasada bulabileceğiz, kısmet göreceğiz. Takipte olacağım. Saygılarımla

  • Lansinoh Temsilcisi31 Ağustos 2018

    Merhaba İlhan Bey, Yaşamış olduğunuz durumdan dolayı özür dileriz. Şikayetinizi ayrıntılı dinlemek ve çözüm bulmak adına size en kısa sürede ulaşacağız. İyi Günler Dilerim.

Ziyaretçi Yorumları