21 Aralık 2018
#11334801

Lansinoh 2'sı 1 Arada Elektrikli Pompa Çekmiyor!

Lansinoh 2'si 1 arada elektrikli süt pompası kullanıyordum. İlk aylarda güzel çekiş sağlayan makine artık neredeyse hiç çekmiyor. Göğüsteki sütü boşaltamıyor ve çevreme sorduğumda bu sorunu çok yaşadıklarını ve yeni bir makine almak zorunda kaldıklarını belirtiyorlar. Makinenin çekişi daha garanti süresi dolmadan düşüyor. Hem de en gerekli zamanda bebeğim sadece pompa ile elde ettiğim sütü içerken. Makinemin değişmesini istiyorum.

Damla Damla 2.049 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Damla25 Aralık 2018

    Lansinoh 2'si 1 arada elektrikli göğüs pompası sıkıntım için ürünü kendilerine ilettim. Ürunde sadece valf sıkıntısı var denilip 2 yedekle geri bana ilettiler. Ürünü tekrar kullandığımda aynı sorunu yine yaşadım. Sorun diyorum çünkü; Ürünü gönderdiğim aşamada elimle sağım yaptığımda bile 10 dakika da elde ettiğim süt miktarı, pompayla 1saatte elde ettiğim süt miktarından çok çok fazla. Ğöğsümü boşaltamıyor. Pompa resmen çekmiyor, boş bir çekiş var. Bu konuda sanırım yedek parça gönderelim gitsin dediler.

  • Lansinoh Temsilcisi21 Aralık 2018

    Merhaba Damla Hanım, Yaşamış olduğunuz durumdan dolayı özür dileriz. Şikayetinizi ayrıntılı dinlemek ve çözüm bulmak adına size en kısa sürede ulaşacağız. İyi Günler Dilerim.

Ziyaretçi Yorumları