30 Nisan
#11908292

Lansinoh 2’Li Elektrikli Göğüs Pompası Sağım Problemi!

3.5 ay önce aldığım çiftli göğüs pompasında sağım problemi yaşıyorum, vakum problemi var. Ayrıca göğüslerim dolu olmasına rağmen 30 dakikalık sağımda bile göğüslerim boşalmıyor.
İkiz bebeklerim var ve bu benim işin oldukça büyük problem... Firmayı 12:18 de aramama rağmen mesai saatleri dışarısındayız diye bant kaydı dinletiyorlar. Oysa ki web sitelerinde öğle tatili 12:30 da başlıyor gözüküyor. En kısa sürece sorunun çözülmesini rica ediyorum.

Nazan Nazan 1.953 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Nazan'ın Teşekkür Mesajı03 Mayıs

    Yaşadığım soruna ve şikayetime istinaden hızlı dönüşünüz ve çözüm odaklı yaklaşımınız için çok teşekkür ederim. Hızlı bir şekilde yedek parçalar elime ulaştı ve şu an için problem yaşamadan ürünümü kullanıyorum.

  • Lansinoh Temsilcisi30 Nisan

    Merhaba Nazan Hanım; Cep iletişim numaranızdan tarafınıza ulaşım sağlayamadık.Dilerseniz bize haftaiçi 09.00-18.00 saatleri arasında 0216 527 0906 nolu telefondan ulaşabilirsiniz. Konuyla ilgili size yardımcı olabiliriz. Sevgiler.

  • Lansinoh Temsilcisi30 Nisan

    Merhaba Nazan Hanım, Yaşamış olduğunuz durumdan dolayı özür dileriz. Şikayetinizi ayrıntılı dinlemek ve çözüm bulmak adına size en kısa sürede ulaşacağız. İyi Günler Dilerim.

Ziyaretçi Yorumları