Lansinoh 2'li Elektrikli Göğüs Pompası

Nesibe Nesibe06 Haziran 2018 10:33

Lansinoh hakkındaki olumsuz yazıları okumamıza rağmen elektrikli üründür biraz da şanstır deyip Lansinoh alma bedbahtlığını gösterdik! İlk 10 dakika güzel bir şekilde sütü sağıyor. Ama daha sonra süt gelmemeye başlıyor. Göğüste süt olmasına rağmen!

Makineyi çıkartıp yeniden taktığımda ise süt tekrardan gelmeye başlıyor. En fazla 10-15 sn süt geliyor sonra tekrardan gelmemeye başlıyor. Makine güzel bir şekilde çekemiyor sütü. Elimle sağdığım da bile daha fazla süt çıkıyor. Ayrıca sütü sağması için de 10 dakikadan sonra makineyi sürekli göğsüme takip çıkartmam gerekiyor. Bu şekilde olduğunda bile 10 sn kadar süt geliyor tekrar kesiliyor. Göğsümde tıkanıklık olduğu için göğsümün boşalması lazım ama makine boşaltmaya asla yetmiyor. Şişlik ne kadar sağarsam sağayım geçmiyor. Göğüste şişlik, tıkanıklık, süt fazlalığı gibi durumlar varsa makine neredeyse hiçbir ise yaramıyor. Bin pişmanım aldığıma.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Lansinoh Logo Lansinoh 06 Haziran 2018 13:33

Merhaba Nesibe Hanım, Yaşamış olduğunuz durumdan dolayı özür dileriz. Şikayetinizi ayrıntılı dinlemek ve çözüm bulmak adına size en kısa sürede ulaşacağız. İyi Günler Dilerim.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler