Lansinoh Sağma Makinesi Çekmiyor.

Dudu A. |

Makineyi alalı henüz 3 buçuk ay oldu. Benimde tam doğum iznim biter bitmez en ihtiyacım olduğu zaman makine çekmemeye başladı. Bebeğim de aksi gibi göğüsten emmemeye başladı. İlk iki üç dakika çekse de daha sonra çekmemeye başlıyor ve bununla uğraşırken bebeğim çılgına dönüyor. O kadar araştırarak aldık ama böyle bir sorunla karşılaşacağımı tahmin etmemiştim. Satın aldığım mağaza ile aramda 500 km var garantiye vermek istesem.

Etiketler :

Kullanışlılık - Konfor

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Dudu A.
  16 Aralık
  16:39

  25 gün önce yazmıştım. Kısa sürede geri dönüldü ve yedek parçalar bir günde elime ulaştı ve gayet güzel ilgilenildi konumla. Ancak daha 25 gün olmasına rağmen yine çekiş gücü aşırı düştü. Sabahları ise giderken sağmam yarım saati geçiyor. Oysa sütü elimle sağdan bu kadar uzun sürmez. Bebeğimde emmiyor ve sütümün tam boşalmaması azalmasına sebep oluyor. Garantiye göndermek istedim iletişime geçtim ancak o süreçte başka bir sağma makinesi almama idare etmesi istediler. Ben bu makinaya 200 lira verdim zaten. Yenisi alacak olduktan sonra niye bununla uğrasayım... . Çok güvenerek aldığım bir üründü. Diğer tüm ürünlerinden memnun kaldım ama sağma makinesi tam bir hayal kırıklığı... .

 • 20 Kasım
  14:32

  Merhaba Dudu Hanım, yaşadığınız durumdan dolayı özür dileriz. Göğüs pompalarının performansını yedek parçaların deformasyonu etkileyebilir. Probleminizi çözebilmek adına sizinle en kısa sürede iletişime geçilecektir.