31 Ağustos 2015

Lansinoh 2'li Süt Sağma Tam Bir Fiyasko!

Eczaneden aldığım bu ürün tek bir damla bile sağmıyor. Sorunlu bir göğsüm var dedim hastane tipi gibi önerebileceğiniz marka var mı diye sordum Lansinoh'u önerdiler ise yarar mı kesin diye üstüne basa basa sordum yazık günah değil mi 280 TL çöpe gitti, ben parayı sokaktan toplamıyorum kesinlikle istemiyorum bu ürün geri alınsın!

Deniz 997 Okunma

Cevaplar

  • Deniz18 Eylül 2015

    Bana hicte garanti veremiyormussunuz gibi gelmedi. o zaman her elemana ayni bilgi verilsin. satış yapan kisi bu ihtimalide soylesin öyle ballandira ballandira anlatip satip. sonrasında urunun arkasında durmamak ne demek... Madem böyle bir ihtimal var oade ihtimalide olacakk madme urune hu kadar guveniosunuz olacak! Ben lansinohtan zengin değilim bunun için gerekli her yere basvuruyorum! Sizin yuzunuzden sutüm tamamen gitti haftalardir oyalaniorum guya gelecekler guya ilgileneckler yalan dolan!

  • Deniz03 Eylül 2015

    Ben bu ürünü almadan önce gayet açık bir ifade kullandim. Hastane tipi pompa kiralayacagim eğer bana onerebileceginiz bir marka varsa ayni kalitede onu alabilirim dedim. Ve bana lansinoh önerildi. Para mühim değildi isteyerek heyecanla aldım ama sonuctan asla memnun değilim... Ve ben belirtmiş olduğum gibi memnun kalmadigimdan bu ürünü istemiyorum ayrıca buradan benimle kimse iletişime gecmeyede calismadi bilginize

  • Lansinoh Temsilcisi31 Ağustos 2015

    Merhaba Deniz Hanım, göğüs pompası ile ilgili yaşamış olduğunuz durumdan dolayı özür dileriz. Fakat malesef ki her annenin sütünün çıkması için ihtiyacı olan sağım stili farklıdır. Bu sebepledir ki hiç bir göğüs pompası etkin sağım için garanti verememektedir. Konuyla ilgili sizinle hızlıca iletişime geçilecektir. Belki de göğüs pompanızın performansını etkileyen farklı bir konu vardır. Size yardımcı olmak isteriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön