Landi Türkiye Satış Sonrası Hizmet!

Mehmet Ö. |

2009 model Nissan Qas. model aracıma yaklaşık bir ay önce Bolu Örnek Otogazda Lendiranzo marka yağlı sistem LPG kiti taktırdım. Ancak geçen zaman içerisinde LPG kitine bağlı olarak çalışan yağ ünitesi ortalama 5. 000 km gitmesi gerekirken benim aracımda 500 km civarında gitmektedir.

Bolu da taktırmış olduğum Örnek Otogaz a kaç defa müracaat ettim ise de sorunumla ilgili somut bir çözüm bulunamadı, her defasında ilgililere mail attım, telefon ile görüştüm gibisinde yüzeysel cevaplarla geçiştirildim ve halen de aracımla ilgili duyarsız davranışlar devam etmektedir. Lendiranzo Türkiye distribütörüne şikayetimin ulaştırılarak mağduriyetimin giderilmesini rica ederim.

Etiketler :

Kurulum Montaj

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet Ö.
  11 Haziran
  13:26

  Bu gün itibari ile yani 11/06/2013 tarihine kadar teknik ekip tarafından tarafıma dönüş yapılmamıştır. Kaldıki aynı sorun araçta devam etmektedir.

 • 03 Haziran
  17:56

  Hasan Bey merhaba,

  Aracınız marka itibari ile lpg uygulamalarımızda referanslarımız olan,ve markamız açısından sorunsuz motor tiplerinden birine sahip bir araç markasıdır.Yaşamış olduğunuz sıkıntının bir an önce çözümlenebilmesi için;montaj yaptırmış olduğunuz bayimizin bağlı bulunduğu İstanbul Bölge Müdürlüğümüz'e yaşadığınız sorun ve iletişim bilgileriniz tarafımızca iletilecek,ve teknik ekibimiz sizinle en kısa zaman içerisinde irtibata geçerek mevcut problemi giderecektir.Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.Saygılarımızla.