Deprem destek listelerine hızlı erişin!
Landes Capital ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Landes Capital Dönüş Yok Maalesef!

5.520
Ahmet
Ahmet 27 Kasım 2020 23:04

İlk başta güzel ifadeler kullanıp sonra yok ediyorlar. Landes Capital bunu sürekli yapıyor. Ben ilk kaybıma rağmen danışmanın tavsiyesi ile yine laandes ile çalıştım yine kaybettim, yine kaybettim.

 Sanki işlem açtığımda onlar işlemi tersine çeviriyorlarmış gibi oluyordu. Kaybetmemiz için uğraşıyorlar. Kazanan olduğunu düşünmüyorum. Landes Capital'i her yerde artık anlatıyorum. 

Sosyal medyada. Paylaşıyorum yapılan hileleri gerçek şu ki tüm Foreks firmaları aynı şekil para kazanıyor. Boşa düşen kişileri elleriyle koymuş gibi bulup yanıltmayı başarıyorlar. Foreks firmalarından kayıp ettiklerimizi nasıl alacağız?

Gelişme
Gelişme

07 Aralık 2020 22:25

Bunu anlamak bana çok şey kaybettirdi. Bu sekil Foreks firmaları olduğunu düşünmedim güvendim. İlk 6000 USD kaybettirdiler bana bilerek. Sonra yine. Kayıplarımı telafi ederim. Diye yine danışmanlarının aramas ile yeniden devam ettim. Sonra üstüne. Şu iç dediler. Hala bu kişilere bu firmaya güvenip işlem yapan varsa. Yazık derim çok üzüleceksin iz paranızı kaybetmeden hesabı kapatın ve. Çıkın.

05 Aralık 2020 20:40

Bu kadar umursamaz bir firma görmedim paramın tamamını burda kaybettim. Ama nedense her şey kaybedene kadar. Sonrasında firma diye bir şey yok. 2 gün önce yine işlem yapıp kaybettiğim bir firma şikayetim üzerine yöneticilerinden bir tanesi bana ulaştı mağduriyetimin bir kısmını iade ederek çözüme kovusturdu. Ama. Landes sadece işlem yaptirana. Kadar alakadar oluyor sonrasında umurunda bile olmuyorsunuz. 

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

2 Yorum

Senem
Senem
 

Kesinlikle landes capital şirkete 1 dolarnızı bile yatırmayın

Ahmet
Ahmet
 

Muhatap alıp geri dönüş dahi yapmıyorlar. Nasıl sesimizi duyuracağız.