Toplam çözüm sayısı
..
Land Rover ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Ergun'un şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız

  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum

Yeni karşılaştırma

ile

Land Rover Vogue P400e Hybrid Arızası

39852görüntüleme
Ergun
Ergun 19 Temmuz 2019 20:50

Ankara Borusan ®'dan Range Rover Vogue p400e Hybrid araç aldım, ilk hafta araç elektrikli motordan benzinli motora geçiş esnasında hafif tekleme ve vuruntu yarattığı için servise götürdüm 3 gün kaldı yapamadık dediler, teknik heyet gelmesi lazım dediler, geldi 21 gün serviste kaldı bulduk arızayı dediler.

İngiltere'ye onaya gönderdiler arıza değilmiş normal bir durum olduğunu iletmişler, ihtar çekin biz kabul ediyoruz arızayı aracı değiştirelim dediler ihtarı çektik ama bir kişi bile geri dönüş sağlamadı. Bu arabanın teknolojisi hakkında bizim de hiç bilgimiz yok ustalarımız eğitim alıyor sürekli, inşallah ilerde aracınızın problemini çözeceğiz dediler, satana kadar çok ilgililer ama arıza verince kimse telefona bile çıkmıyor, 4 ay oldu hala araştırıyorlar teklemenin nereden kaynaklandığını.

Diesel versiyonu kesinlikle bundan daha sağlıklı, ki bir de Borusan kısmı var, müşteri memnuniyeti konusunda beş kuruş etmezler, sattıkları araba hakkında knowhow ları olmadıklarını gayet samimi bir şekilde ifade edebiliyorlar, çok yeni teknolojiymiş araçların hepsinde aynı sorun varmış ancak kullanıcılar fark etmiyorlarmış, kaldı ki bende test araçlarını denedim aynı sorun onda da var, ayıplı mal olduğunu bildikleri halde satış yapmış olmak için bile bile satıyorlar.

  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum

1 Yorum

Mehmet
Mehmet24 Mart 09:49
 

Merhaba Ergün Bey öncelikle geçmiş olsun bizde bu arabanın 2021 modelinden almayı düşünüyoruz size birkaç sorum olacak. Arabanın elektriği bittiğinde araba aynı performansı verebiliyormu? Arabanın elektriği bittiğinde yakıt tüketimi ne kadar oluyor?

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Yeni karşılaştırma

ile