Toplam çözüm sayısı
..
Land Rover ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Mustafa'nın şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız

  • profile
  • profile
2 Destekçi
  2 Yorum
Yeni karşılaştırma
ile

Land Rover Discovery Sport Aracın Bitmeyen Sorunları

20408görüntüleme
Mustafa
Mustafa 06 Temmuz 2021 16:18
Land Rover Discovery Sport Aracın Bitmeyen Sorunları
Land Rover Discovery Sport Aracın Bitmeyen Sorunları
Land Rover Discovery Sport Aracın Bitmeyen Sorunları
+4

Land Rover kadar kötü bir araç ve servis olabilir mi?5 Ekim 2019 da Discovery sport r dynamic se paket bir araç aldım. 2 hafta sonra Apple ® car Play ile kablo bağlantısı yaptığımda ekran kendi kendine tıklama sayfa kayma vs arıza olduğunu tespit ettim. Borusan ® avcılara götürdüm 5 gün boyunca araçsız kaldım. Arızayı bulamadıklarını yazılım atacaklarını söylediler. Aracı teslim almaya gittim. İçeriden anahtarı veriyorlar siz kendi aracınıza kendiniz gidiyorsunuz. Serviste son nokta.

Baktım araç aynı içeride kimse yok binip gidip. 7 ay sonra araçta ön taraftan sesler geliyor ve direksiyon çevirdikçe tıkırtılar geliyor. Yine servisin yolunu tuttuk. Baktılar aracı bırakın arızayı tespit edelim dediler. Yine biz arabasız yollara düştük. 5 gün sonra salıncaklar arızalı dediler. Ama ellerinde yokmuş 2 ay sonra gelir dediler ve siz bu şekilde kullanın bir şey olmaz deyip aracı teslim ettiler. 2 ay sonra arayıp gelin dediler. Gün içinde biten bir iş ancak saat 16:00 gibi aradılar. Biz salıncakları değişirken askı rotunu kırdık dediler. Ne olacak dedim. Bu araç bu şekilde gitmez elimizde de askı rotu yok dediler. 20 güne gelir dediler.

Bu sefer eski bir Discovery sport ikame araç verdiler. Bu arada Apple car Play olayı halen devam ediyor. Aracımı aldım. Pardon bu arada aracın kapı fitilleri kapıdan ayrılmıştı. Onları da söyledim. Ama geri alırken bir baktım çift taraflı bantla yapıştırmışlar. Ama o da ben teslim alana kadar kendini bırakmış ve aracı yine kendimiz telim alıyoruz. Sis farına su giriyor. Koltuk motoru sıkıntılı, ön cam yan fitiller yolda giderken kendi kendine çıkıyor.

Gösterdiğimizde buna yapacak bir şey yok diyorlar. Bu arada kendi test sürüş araçları da aynı şekilde fitiller salıyor. Son olarak da bakım için aracı götürdüm. Bakımları yapıldı ve sorgusuz rot balans yapıyorlar dedim. Kış lastiği var. Ay nisan değişecek zaten lastikler neden yaptınız. Açıklama rot balansı biz yapmaz isek ön takımlar garantiye girmez. Bir de buna para ödedik. Sonrasında araç normal seyir halinde iken titriyor diye götürüyoruz onlar biz test ettik bir şey yok dediler. Dedim teknikten bir arkadaş verin test sürüşü yapalım. Çıktık teste arkadaş zaten 200-300 metre gitmeden anladı geri döndük.

Buyurun dedim bakıp döneceğiz dediler. Ne dönen var ne arayan. Diyorlar ki biz sattık derdini sen çek. Yani Land Rover kadar sorunlu ve Borusan kadar sattığı ürünün arkasında durmayan bir firma daha yoktur.

Land Rover Logo
Land Rover06 Temmuz 2021 16:18

Sayın Müşterimiz, Bildiriminiz tarafımıza ulaşmış olup, kayıt altına alınarak ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu ile ilgili Müşteri İlişkileri Danışmanımız size en kısa sürede dönüş sağlayacaktır. Saygılarımızla, Land Rover İletişim Merkezi 0850 252 30 30

Mustafa
Mustafa08 Temmuz 2021 22:08

Borusan dan bir arama aldım, ancak enteresan kısmı şu. Arayan kişi sizi arayacaklar diye söylüyor sonra görüşme bitiyor. Diyorum ki arayacak kişi direk arasın siz arayıp neden sizi arayacaklar diye haber veriyorsunuz ki. Anladığım şu müşteri arandı kaydı oluşturmak için bir kere aranmış oluyorsunuz. 1.5 gün sonra ben aradım arayacaktı lar beni arayan olmadı diye. Cevap; aranma dileğinizi iletiyorum notunu alıyor. Ama sonra arayan yine yok. Çünkü müşteri aranmış kaydı var. Sorunu bu şekilde çözmüş oluyorlar. Bunu 8-9 ay önce yine yaptılar. Birisi arıyor sizi arayacaklar diyor. Ne arayan var ne soran. Sen kendi derdine yan kardeşim demenin kurumsal hali bu sanırım.

  • profile
  • profile
2 Destekçi
  2 Yorum

2 Yorum

Emin
Emin30 Eylül 2021 11:47
 

Hemen hemen aynı durumu şahsen yaşadım

Mustafa
Mustafa30 Eylül 2021 13:20
 

Sorununuz çözüldü mü?

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon
Yeni karşılaştırma
ile

Benzer Şikayetler