Land Rover Aracımın Vites Mandalının Yayı Kırılmış!

Niyazi Y. |

35 ** *** plakalı aracımı parka çeken teknik personel vites mandalının yayı kırılmış değişmesi gerekiyor uyarısında bulundu. Konuyu araştırdık bu Land Rover serisi araçlarda çok sık oluyormuş. Bu yayı değiştirmezseniz kazaen eliniz veya yanınızdaki bir aile bireyin eli bu mandala dokunursa çok tehlikeli sonuçlar çıkabilir, uyarısını aldık.

İzmir'deki Özgörkey firması garanti süresi geçtiği için değiştiremeyeceğini söyledi. Bende olayın üzerine gittim. İmalatçı ülkedeki tüm Land Rover araçları geri çekmeli kalitesiz yay kullanılıyor. Borusan otomotive ve Özgörkey firmasına yazılı sözlü ve mail kanalıyla başvurdum her iki kuruluşta cevap vermedi.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Niyazi Y.
  16 Nisan
  23:33

  şikayetime ilgileneceğiz diye cevap yazıp daha sonra ayıların yattığı kuş uykusuna yattılar bakalım burusan otomotiv ve özgörkey firması bu uykudan ne zaman uyanacak. bekliyorum vallahi bilim adamları bu uyku on yıl sürer diyor bende sabırla bekliyorum.....

 • Niyazi Y.
  16 Nisan
  23:27

  resmen benimle dalga geçip kulağın üzeine yattılar.bu araçlar derhal geri çağrılıp bu mandal yayının değişmesi gerek.aksi halde bir çok insanın canı yanacak vey ciddi kazalar olacak ve insanlar ölecek bu borusan otomativin umurundamı? veya ticaret bakanlığının umurundami vatandaşının tehlikeye karşı korumak.

 • 30 Temmuz
  12:38

  Sayın Niyazi,

  Şikayetiniz tarafımıza ulaşmış olup, şikayet kaydınız oluşturularak ilgili birimlere iletilmiştir. Konu ile ilgili Müşteri İlişkileri Danışmanımız size en kısa sürede dönüş sağlayacaktır.

  Saygılarımızla,
  Land Rover İletişim Merkezi
  0850 252 30 30