18 Ağustos
#12438628

Laguna Termal Laguna Otel Yanıltıyor

Laguna otel çok kötü bir yer. Beni bir tanıtım görevlisi bayan ile kandırmaya çalıştılar ama başaramadılar. Ben engelli olmama rağmen bu tanıtım görevlisi iyice kırıtmaya başladı. Ben de bunlara yeteneklerimi yazdığım yazıları sundum bunların ağzı açık kaldı. Bana 24.000 TL'den 18.850 TL'ye düştüklerini söylediler. Bir de bana kimseye söyleme bu fırsatı sadece sana yapıyoruz dediler. Maddi zorlanma durumunda bize 200 TL, 100 TL yatırabilirsin dediler.


Kabul edip imzalama işlemlerim bitince engelliyim hesabımda daha param yok dedim, tanıtım görevlisi bayan bana şu bayan müdür birkaç dakika oldu yine şu beyefendi müdür şu kişide müdür diyor. Burada kaç tane müdür var dediğimde bir şey diyemiyorlar.


Ben bunları telefonla aradım çekilmek istediğimi söyledim. Bunlar bana 4000 TL tazminat ödersin dediler, maaşımı aldığım gün yine aradılar. Hesap numaramızdan yatır dediler. Ben bankaya bunların hesaplarına Allah'tan hiç para yatırmadım. Önce karakola gittim sonra avukata çıktım avukat bunlar yanıltıcı olduğunu söyledi. 45.000 TL, 50.000 TL, 100.000 TL kaptıranlar olduğunu söyledi. Avukat işlemleri yaptı notere gittim noterde işlemi yapınca bir daha hiç arayamıyorlar bunların yanıltıcı olduğu çıktı.

Şerif Şerif 5.101 Okunma 1
Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları