17 Temmuz 2014

Laguna Termal Anket Uygulamalarından Bıktım

1 hafta içerisinde bu firmadan sabah ve akşam olmak üzere yaklaşık 15 defa anket telefonu alıyorum. Her seferinde de aynı cevaplarla kapatıyorum. En sonunda bugün artık aranmak istemediğimi, uygulamalarından rahatsızlığımı belirttiğimde ise bu konuda yapacakları bir şey olmadığını Savcılığa şikayet etmemi ya da telefon numaramı değiştirebileceğimi söylediler. Hayatımda bu kadar ciddiyetsiz, bu kadar lakayt başka bir firmayla karşılaşmadım.


Anket mi yapıyorlar, müşteriyi mi taciz ediyorlar belli değil. Ciddi bir firma çalışacağı kurumları da yüklenici alt kuruluşlarını da seçer. Maalesef bu otel arayıp ancak taciz ediyor.

Süleyman 9.266 Okunma

Cevaplar

  • Laguna Termal Temsilcisi17 Temmuz 2014

    Sayın Süleyman Bey ; Kurumumuz ve tesisimiz adına sizlerden özür diliyoruz... maalesef bu gibi olaylarla az da olsa karşılaşıyoruz. Ancak hiç bir kurum hiç bir acente ve hiç bir satış ekibi ailelerimize böyle davranılması konusunda müsaade etmeyecegini bilmenizi isterim... Derhal bünyemizde alt taşeron olarak çalışan acente ve satış ekiplerini yer yer uyardıgımız gibi sözleşme feshine kadar gidebiliyoruz.... Bu nedenle muhakkak sizi arayan bir telefon numarası vardır... Bizlere idare olarak yardımcı olmanızı rica ediyoruz.Bu gibi durumlarla diğer ailelerimizinde karşılaşmaması için yaptırımlarımızın sonuca ulaşabilmesi için haklı tüketici hattımıza 0530 979 77 12 numaralı telefona bildirebilirsiniz... İlgiliniz ve alakanız için Firmamız adına teşekkür ederiz... Sağlıcakla Kalın....

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön