Ladin Mobilya Ayıplı Mal Sattı.

Saide K. |

Ladin Mobilya'dan oturma gurubu aldık. Mağaza sahibi aldığımız ürünün su geçirmez leke tutmaz dedi güvendik aldık. Alakası yok. Suda geçirdi, lekede tuttu, deri açıldı, kolluklar çatladı. Durumu anlatmak için gittiğimizde inkar ettiler sert çıkıştılar,bende fabrikayı aradım şikayetlerle ilgilenen F*** hanımla görüştüm fotoğraflarını çekip mail atmamı istedi.

Attım uzun süre dönmedi bana ben aradım ve bana kullanıcı hatası olduğu söylenip kestirip attılar. Bir şey yapamayız dediler teknik servis bile göndermediler. Ayrıca lekeler için kullanım rehberindeki bilgilere de uydum lekeler çıkmadı. Ben 1.950 tl çöpe attık. 12 ay taksitle kendimizi sıkarak almıştık. Bir buçuk yıllık ürünler 10 yıllık gibi şimdi.

Etiketler :

Kumaş Kalite - Deformasyon Kalite - Deformasyon Bayi Personel Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Saide K.
  29 Ekim
  16:26

  ladin mobilya ile ilgili şikayetim vardı 25 martta servis yönlendirildi diye mesaj aldım defalarca servisle görüştüm bugün yarın diye oyalanıyoru. bugün 29 ekim yani 7 ay oldu hala servis bekliyorum taktir sizin.

  --------------------------------------------------------------------------------

 • Saide K.
  14 Eylül
  13:50

  25 mart'tan beri servisi bekliyorum bugün 14 eylül.servisi defalarca aradım bugün yarın,bu hafta gelecek hafta diye diye oyalıyorlar aramaktan sıkıldım,aramaya utanıyorum artık.size servis yönlendirdik diyorlar ama nerdeyse 6 ay oldu gelmedi.taktiri size bırakıyorum iyi çalışmalar..

 • Saide K.
  09 Nisan
  23:41

  15 gün oldu hala servis gelecek diye bekliyorum.

 • Saide K.
  25 Mart
  14:23

  diyarbakırdan m.ali bey aradı döver gibi konuştu.Servis gönderecegini söylüyor ücretli oabileceğini söylüyor.kabul etmedim servisi.ben fabrika ile çözüm istiyorum çünkü diyarbakırdakiler satış öncesi söylediklerini kabul etmiyorlar satana kadar iyi sattıktan sonra inkar allahtan bulsunlar.

 • 25 Mart
  13:31

  Servis yönlendirilmiştir.

 • Saide K.
  06 Mart
  22:52

  Hala. Ses yok..