08 Temmuz 2015

Lacoste'den Aldığım Ayakkabı Kısa Sürede Deforme Oldu!

290 liraya 2 yıl garantili ürün diye aldığım Lacoste ayakkabı 1. ay içinde hem soldu hem deforme oldu gönderdiğimde ise ürünü değiştirmediler. 24 ay garanti verilen bir ürün 1 ay içinde nasıl solar ve deforme olur. Arkadaşım orijinal olmayan Lacoste aldı 40 liraya 2 aydır giyiyor sorun yok. Çuval dolusu para verdiğimiz Lacoste deforme oluyor bir de ürününün arkasında durmuyorlar.

Müşteri hizmetleri ise tam bi komedi hizmet vermemek üzere kurulmuş yıldırma politikası izliyor ama mahkemeye gideceğim peşini bırakmayacağım 24 ay garanti verdiğiniz ürün 1. ayda problem çıkardı. Değiştirmiyorsunuz muhatap bile bulamıyoruz. Çakma satan insanlar bile değiştiriyor ürününün arkasında yazık büyük firma zannetmiştim.

Tayfun 156 Okunma

Cevaplar

  • Lacoste Temsilcisi16 Temmuz 2015

    Sayın Müşterimiz, Söz konusu şikayetinize istinaden merkezimize göndermiş olduğunuz ürünümüz Müşteri Hizmetlerimiz tarafından incelemeye alınmış ve üründe ortaya çıkan problemin nedenleri üzerinde araştırma yapılmıştır. Araştırma neticesinde, söz konusu şikayete neden olan üründe, ürünümüzden kaynaklanan bir problem olmadığı görülmüştür. Sürekli müşteri memnuniyetini önde tutan ve uygulayan firmamız ürünü iade alamayacağını üzülerek tarafınıza bildirmek isteriz. Saygılarımızla Lacoste Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön