17 Haziran 2014

Lacoste'a Derdimi Anlatamıyorum.

Mağazadan aldığım aynı model ürünlerden biri sapasağlam iken farklı renkteki diğer üründe solma ve tüylenme oldu. Ürün iadesi için mağazaya gittiğimde, inceleme için merkeze gönderileceğini söylediler. Faturasını da teslim etmek istediğimde, buna gerek olmadığını merkezden satın alma bilgilerine ulaşılabildiğini de belirttiler.

İnceleme sonucu üründe problem olduğunu fakat 6 yıl önce alınmış olması sebebiyle üründe oluşan deformasyonun normal olduğu bilgisi verildi. Oysaki elimde ürünün 2 yıl önce alındığına dair fatura bulunmakta.

Ne mağazadaki yetkililere ne çağrı merkezindeki yetkililere ürünün 6 yıllık olmadığını, elimde 2 yıl öncesine ait fatura olduğunu anlatamadım.

Orkun 470 Okunma

Cevaplar

  • Orkun 26 Haziran 2014

    Kendinizle çelişiyorsunuz. Siz sorun tespit edilememiştir diyorsunuz; fotoğrafını çektiğim teslim formu üstünde ise, ürünün değişim talebinin reddedilmesinin sebebi ürünün 6 yıllık olması sebebiyle yıpranmanın normal olduğu yazılı. Elimde 2 yıl öncesine ait fatura var.

  • Lacoste Temsilcisi26 Haziran 2014

    Sayın Müşterimiz, Söz konusu şikayetinize neden olan ürününüz ile ilgili gerekli inceleme yapılmış olup inceleme sonucunda ürün ve üretim ile ilgili bir sorun tespit edilememiştir. Ürününüzün değişiminin onaylanmadığını tekrar tarafınıza bildirmek isteriz. Saygılarımızla Lacoste Müşteri Hizmetleri

  • Orkun 23 Haziran 2014

    Benden sonra yazılan şikayetlere cevap verildiği halde, benim şikayetime cevap dahi verilmedi.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön