Lacoste'a Derdimi Anlatamıyorum.

Orkun Ç. |

Mağazadan aldığım aynı model ürünlerden biri sapasağlam iken farklı renkteki diğer üründe solma ve tüylenme oldu. Ürün iadesi için mağazaya gittiğimde, inceleme için merkeze gönderileceğini söylediler. Faturasını da teslim etmek istediğimde, buna gerek olmadığını merkezden satın alma bilgilerine ulaşılabildiğini de belirttiler.

İnceleme sonucu üründe problem olduğunu fakat 6 yıl önce alınmış olması sebebiyle üründe oluşan deformasyonun normal olduğu bilgisi verildi. Oysaki elimde ürünün 2 yıl önce alındığına dair fatura bulunmakta.

Ne mağazadaki yetkililere ne çağrı merkezindeki yetkililere ürünün 6 yıllık olmadığını, elimde 2 yıl öncesine ait fatura olduğunu anlatamadım.

Etiketler :

Rahatlık - Kullanışlılık Kumaş-Deri vb. Malzeme Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Orkun Ç.
  26 Haziran
  11:18

  Kendinizle çelişiyorsunuz.

  Siz sorun tespit edilememiştir diyorsunuz; fotoğrafını çektiğim teslim formu üstünde ise, ürünün değişim talebinin reddedilmesinin sebebi ürünün 6 yıllık olması sebebiyle yıpranmanın normal olduğu yazılı. Elimde 2 yıl öncesine ait fatura var.

 • 26 Haziran
  11:03

  Sayın Müşterimiz,

  Söz konusu şikayetinize neden olan ürününüz ile ilgili gerekli inceleme yapılmış olup inceleme sonucunda ürün ve üretim ile ilgili bir sorun tespit edilememiştir.
  Ürününüzün değişiminin onaylanmadığını tekrar tarafınıza bildirmek isteriz.

  Saygılarımızla
  Lacoste Müşteri Hizmetleri

 • Orkun Ç.
  23 Haziran
  17:04

  Benden sonra yazılan şikayetlere cevap verildiği halde, benim şikayetime cevap dahi verilmedi.