30 Eylül 2014

Lacoste'un 20 Günde Burnu Açılan Ayakkabısı

Akasya Acıbadem Lacoste'dan ayakkabı aldım. 20 günde burnu açıldı. Değişim için götürdüğümde incelemeye gönderdiler kullanıcı hatası dediler. 20 günde normal yürüyüş için giyilen ayakkabının ne kullanım hatası olabilir ki. Bir daha asla Lacoste markasına güvenmem çünkü onlar ürünlerine güvenmiyor. Şimdi süper yapıştırıcı ile yapıştırılmış Lacoste ayakkabım var.

Soner 1.546 Okunma

Cevaplar

  • Soner01 Ekim 2014

    Bu ayakkabıda üretim hatası var. Bunu kabul edin. Ben ayakkabıcılık sektöründe de çalıştım. Bir ürün birdefa incelenir bin defa değil. Onu da gönderdim incelediniz. Başka ürün değil aynı ürünle de olsa değişim talebim var. Sonuç alamazsM tüketici mahkemesine başvuracağım ve basın ile bunun sonucunu paylaşacağım..

  • Soner01 Ekim 2014

    Kontrol yapıldı zaten. 20 gün giydim 20 gün kontrolde kaldı. Tekrar kontrole göndermeme gerek yok. Yapılan ilk kontrolde verdiğiniz kararınızı değiştirmeniz gerekiyor. Kaldı ki 10 gün sonra yurtdışına gidiyorum. Sizin keyfiyetinizi bekleyemem,, gerekli bilgi ve inceleme sizde var. Niyetiniz beni süründürmek.

  • Lacoste Temsilcisi30 Eylül 2014

    Sayın Müşterimiz, Telefon görüşmemizde de berlittiğimiz üzere şikayetleriniz ilgili birimlere aktarılmış olup, ürününüzü alınan mağazamızdan incelenmeye tekrar yönlendirildiğiniz taktirde kontrolünün sağlanacağını tarafınıza bildirmek isteriz. Saygılarımızla Lacoste Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön