12 Şubat 2014 #2290283

Lacoste'ta Müşteri Memnuniyeti Kocaman Sıfır

YKM mağazasından Lacoste ayakkabı almamla başladı. Aldığım ayakkabı ilk giyimde ayağımı yara yaptığı ve vurduğu için iade için ürünü götürdüğümde inceleme yapılacağını söyledi, aradan 15 gün geçince Lacoste'un iadeyi kabul etmediği iletildi. Bunun üzerine ilçe hakem heyetine olayı ilettim, onlarda hiç yokmuş gibi kendi ayak numaramı bilmiyormuş gibi, küçük numara denildi.


Bunun üzerine Lacoste firması ile irtibata geçtiğimde tüketici mahkemesine gitme hakkımın olduğunu, gitmeden çözüm sağlanmasının daha iyi olacağını anlattım. Firmadan yetkili kişi ürünün ikinci kez gönderilmesini iletti. Bu sürede sağolsunlar hakkım olan sürede sayelerinde yandı ve ürün yine iade edildi. Sadece ismi olan firmanın müşteri memnuniyeti 0'dır.

Vasfiye 144 Okunma

Cevaplar

  • Lacoste Temsilcisi14 Şubat 2014

    Sayın Müşterimiz, Söz konusu şikayetinize neden olan ürününüz ile ilgili gerekli inceleme yapılmış olup inceleme sonucunda ürün ve üretim ile ilgili bir sorun tespit edilememiştir. Ürün değişiminizin onaylanmadığını tekrar tarafınıza bildirmek isteriz. Saygılarımızla Lacoste Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön