26 Ağustos 2015
Yorum Yap
#3576450

Lacoste Yanlış Bilgi ve İlgisizlik!

Lacoste'den ayakkabı iadesi sonrası ayakkabı almaya çalışırken yaşadıklarım. Önce Bağdat Cad. mağazasına gittim. Palladıumda numarası gözüküyor dedi, gittim yok, oradan Nautilus dediler gittim yok oradan Capitol'de var dediler gittim yok. Capitol'de başka model alım dedim numarası yok baktı Palladıumda var dediler gitti yok.


Palladıum'da bu sefer iadem olduğunu söylemedim satış temsilcisi ödemenizi yapın diğer mağazadan getirtiriz dedi. Ben iadem var öyle alacağım dedim o zaman olmaz dedi. Sizin müşteriye değeriniz ürün satana kadarmış, birde stokta var gözüken ama mağazada olmayan sorunu 5 kez yaşanırsa bu sorgulanmalı bence böyle prestijli bir marka için.

Tayfun Tayfun 233 Okunma

Cevaplar

  • Tayfun05 Eylül 2015

    Sayın Yetkili, bu yanıtınızla mağazalarınızdaki bu sorunları kabullenmiş zaten biliyormuşsunuz demek olmuş siz sadece benim ayakkabıyı bulamama yanıt vermişsiniz oysaki asıl sorunun üzerini örtmüşsünüz, ben, sizin mağazacılık kusurlarınız ve müşteri ilişkilerinizdeki sorunlardan bahsetmiştim. Eğer bu kusurlarınızı kabullenmiş ve zaten perakendecilik vizyonunuz bu ise yanıtınız yeterlidir.

  • Lacoste Temsilcisi31 Ağustos 2015

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilginizden dolayı teşekkür ederiz. Stoklarımızda ürün var ise araştırılıp tarafınıza bilgi veriliceğini aktarmak isteriz. Saygılarımızla, Lacoste Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler