15 Ağustos 2013

Lacoste Ürünün Arkasında Durmuyor!

Viaport Lacoste mağazasından aldığım polo yaka t-shirt'ün üzerinde hiç yıkanmamasına rağmen delikler oluştu. Durumu mağaza yetkilisine aktardım ve ürün incelemeye gönderildi. Gelen cevap ''ürün iadesi kabul edilememiştir'' oldu. Bu nasıl bir kalite politikasıdır soruyorum size? Müşteri memnuniyeti değerlerinize ne oldu?


Ürünün hasarı aşikar ortada. Kumaşın inceliğinden iplikler atmış. Bunu görmek için çok profesyonel olmak gerekmiyor. Ürüne 160 TL para verdim. Üzgünüm ama ben bu parayı bu sizin verdiğiniz kolay cevaplar gibi kazanmıyorum. Acilen konu ile tekrar ilgilenilmesini istiyorum. İnceleme no. 1111120919.

Burcu 114 Okunma

Cevaplar

  • Burcu26 Ağustos 2013

    Sayın Locoste Yetkilisi; Ürünümün 2.inceleme neticesinde de iadesini kabul etmediniz. Acilen kaşeli ve imzalı olarak iade kabul etmeme sebebinizi gösteren resmi bir yazı göndermenizi rica ediyorum.

  • Burcu15 Ağustos 2013

    merhaba, dün lacoste viaport mağazasına uğradım. ürün ile ilgili iade kabul edilmeme nedenini öğrendim.neden olarak kemer delmesi denmiş.böyle bir durum mümkün değil. ilk defa lacoste t shirt kullanmıyoruz ki.. ilk defa böyle bir sorunla karşılaştık.hem kemer nasıl delik yapsın.hem de üç yerden. bu konuda sağ duyulu davranılmasını rica ediyorum. tşkler.

  • Lacoste Temsilcisi15 Ağustos 2013

    Sayın Müşterimiz , Söz konusu şikayetinizin ilgili birimlere aktarıldığını bildirip, ürünü 2.kez incelenmesi için merkeze yönlendireceğimizi tarafınıza aktarmak isteriz. Saygılarımızla Lacoste Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön