16 Eylül 2013 #2012900

Lacoste Ürünüm Defolu Çıktı!

Lacoste /Eren Holding'ten Viaport mağazasından aldığım ürünün kendilerinden kaynaklı bir sorun olmadığını beni arayıp belirttiler. Aynı t-shirtten 3 adet aldım (farklı zamanlarda farklı mağazalarından). Sadece onda sorun çıktı. Defolu ürünümün değişimini talep ediyorum. Bu yoğunlukta size neden mesajlar atayım. Ben değiştirmek için almıyorum t-shirtleri keyifle giyinmek için. Müşteri yararına düşünün.

Ali 80 Okunma

Cevaplar

  • Ali19 Eylül 2013

    Şikayetimle ilgili çözüm olmadı

  • Ali17 Eylül 2013

    Bir sorun tespit edemediğini söyleyen eren holding lacoste neden dediğimi ANLAMIYORSUNUZ...aynı tsihirtten birkaçtane daha var ve bu BAHSETTİĞİM TSHİRT arızalıııı boyu kısa bileklastileri yada herneyse çok gevşek...."üründe sizin ne tespit ettiğinizmi benim memnuniyetimmi önemli....BİR İNSAN TSHİRTÜNÜ NEDEN DEĞİŞTİRMEK İSTER...????????

  • Lacoste Temsilcisi17 Eylül 2013

    Sayın Müşterimiz, Söz konusu şikayetinize neden olan ürününüz ile ilgili gerekli inceleme yapılmış olup inceleme sonucunda ürün ve üretim ile ilgili bir sorun tespit edilememiştir. Ürün değişiminizin onaylanmadığını tekrar tarafınıza bildirmek isteriz. Saygılarımızla Lacoste Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön