26 Eylül 2016

Lacoste Ürünü Kalitesiz ve Garanti Konusu Asılsız

Nisan ayı ortasında Van Boyner mağazasından Lacoste ayakkabı aldım. Yaklaşık iki-üç ay geçtikten sonra ürünün önünde solma oldu, önlerde açılma oldu ve arkadaki markanın yazılı olduğu plastik kalktı. Ürünü ikinci ayakkabı olarak giydim. Her gün kullanmadım. Herhangi bir kimyasala veya sıvıya maruz bırakmadım. Haziran ayının sonunda ürünü garantiye gönderdim. İki-üç hafta sonra ürün geri döndü firma garanti talebimi reddetmiş. Ürün üzerinde herhangi bir gerekçe yazan belge veya mektup yoktu. Dalga geçer gibi gerekçesiz reddedilmiş. Ürünü kullanırken kullanım şartları dışında bir şey yapmadım. Kısa sürede dağılan ürünlerini geri gönderdim ancak kalitesiz ürünlerinin arkasında durmadılar. Müşteri memnuniyetini hiçe sayarak hiçbir gerekçe göstermeksizin ürünümü değiştirmeyi kabul etmediler. Bundan sonra bu markadan kesinlikle alışveriş yapmayacağım.

Zühtü 323 Okunma

Cevaplar

  • Zühtü29 Eylül 2016

    İki ayda dağılması normal diyorsunuz yani. Sorun yok zaten bir daha kesinlikle Lacoste ürün almayacağım. Eğer kullanıcı hatası var diyorsanız ne olduğunuda bildirseydiniz keşke. Yine yaptınız yapacağınızı. Gerekçe yok ortada somut bir şey yok bizden kaynaklı değil diyerek geçiştiriyorsunuz. Hiç kimseye tavsiye etmem alacak olan yakınlarımıda uyarırım çünkü çok para verip çok kalitesiz ürün almayı kimse istemez.

  • Lacoste Temsilcisi26 Eylül 2016

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilginizden dolayı teşekkür ederiz. Söz konusu şikayetinize istinaden merkezimize göndermiş olduğunuz ürünümüz Müşteri Hizmetlerimiz tarafından incelemeye alınmış ve üründe ortaya çıkan problemin nedenleri üzerinde araştırma yapılmıştır. Araştırma neticesinde, söz konusu şikayete neden olan üründe, ürünümüzden kaynaklanan bir problem olmadığı görülmüştür. Sürekli müşteri memnuniyetini önde tutan ve uygulayan firmamız ürünü iade alamayacağını üzülerek tarafınıza bildirmek isteriz. Saygılarımızla Lacoste Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön