23 Aralık 2017
Yorum Yap
#9936518

Lacoste Ürünlerin Kalitesizliği

12.09.2017 tarihinde CH6122031T40 ürün koduna sahip Siyah gömlek Korupark Lacoste mağazasından NEP2017000954121 fatura numarası ile satın aldım. Bir süre sonra tüy ve toz toplamaya başladı. Ayrıca sırtın bel bölgesinde ip atığı meydana geldi. Bu sebeplerden dolayı ürünün iadesini talep ettim. 03.12.2017 tarihinde Sur Yapı marka AVM' de bulunan şubesine teslim ettim inceleme/tadilat fişi düzenlediler. 23.12.2017' de SMS yoluyla iadesi kabul olmamıştır bildirimi aldım. Müşteri hizmetlerinde aradığımda kusursuz mühendislerinin incelemeleri sonucunda kendi ürünleri kusursuz olduklarını hatalarının olmadıklarını ve suçlu taraf gibi sizin kullanımınızla ilgili diye bir geri dönüş aldım. Ürünün yanında kullanım talimatı var ise almak isterim. Böyle bir durumu diğer kullanmış olduğum markalarda yaşamadım!

Orhan 463 Okunma

Cevaplar

  • Orhan25 Aralık 2017

    Müşteri memnuniyet konusunda mevcut şikayetler göz önünde bulundurulunca pek öncelik tanıdığınız ortada değil. Kalıplaşmış metin yazısı yazılmış ve es geçilmiş. Ayrıca ürün kullanım talimatı kitapçığını da görmek isterim. Saygılarımla, mağdur edilen müşteri!

  • Lacoste Temsilcisi25 Aralık 2017

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilginizden dolayı teşekkür ederiz. Söz konusu şikayetinize istinaden merkezimize göndermiş olduğunuz ürünümüz Müşteri Hizmetlerimiz tarafından incelemeye alınmış ve üründe ortaya çıkan problemin nedenleri üzerinde araştırma yapılmıştır. Araştırma neticesinde, söz konusu şikayete neden olan üründe, ürünümüzden kaynaklanan bir problem olmadığı görülmüştür. Sürekli müşteri memnuniyetini önde tutan ve uygulayan firmamız ürünü iade alamayacağını üzülerek tarafınıza bildirmek isteriz. Saygılarımızla, Lacoste Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler