14 Ekim 2014

Lacoste Ürün İade/Değişim Sıkıntısı

Bu senenin haziran ayı içerisinde Erenköy Lacoste'dan almış olduğum ayakkabının güneşten rengi açıldı. 2 defa değişime gönderdim. 10 iş günü içerisinde cevap verilecektir denmesine rağmen ilk gönderişimde tam 17 gün sonra benim aramamla, değişim talebimin reddedildiğini, 2. sefer gönderimim de ise tam 1 ay sonra yine benim aramamla SMS yolladık, talebiniz reddedildi ama size ulaşmamış evet farkındayız gibi bir cevapla karşılaştım.


2. sefer göndermek istediğimde buna çamaşır suyu dökmüşte olabilirsiniz, ayağınız terlemiş iz yapmışta olabilir diyen çalışanlarınız da mevcut. Güvenip, aldığın, büyük bir marka dediğin Lacoste'un bu tutumu tam bir fiyaskodur.

Gökay 519 Okunma

Cevaplar

  • Lacoste Temsilcisi21 Ekim 2014

    Sayın Müşterimiz, Söz konusu şikayetinize neden olan ürününüzle ile ilgili gerekli inceleme yapılmış olup inceleme sonucunda ürün ve üretim ile ilgili bir sorun tespit edilememiştir. Ürününüzün değişiminin onaylanmadığını tekrar tarafınıza bildirmek isteriz. Saygılarımızla Lacoste Müşteri Hizmetleri

  • Gökay19 Ekim 2014

    Önemli olan bir ürünü bir kez satmak değildir,devamlı müşteri haline getirebilmektir. Ürünü sattık sonrası bizi ilgilendirmez mantığı sadece ürünü ve ismi lekeler. Benim için Lacoste bitmiştir.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön