07 Şubat 2014 #2281348

Lacoste Üretim Hatalı Botu İade Almıyor

Lacoste metrocity mağazasından almış olduğum bot kullanımdan kaynaklanması mümkün olmayacak şekilde sağ tabanı ayakkabıdan ayrıldı. Konu ile ilgili adı botu mağazaya faturası ile birlikte iade ettim. Lacoste firmasından gelen yanıt ise ürünün iadesinin mümkün olmadığı yönündedir. Firmadan şikayetçiyim.


Alırken yüksek miktarda para ödeyip kalitesine inanarak aldığım bir bot, üretimden kaynaklı hatadan dolayı tabanından ayrılıyorsa ve firma bu ürünün değişimi veya iadesini almıyorsa hakkımı tüm alanlarda aramaya hazırım.

Ahmet 118 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet12 Şubat 2014

    firmadan bir daha değil ayakkabı toka dahi almayacağım ve tüm çevreme de bu durumu yayıp satılan ürünlerin kalitesizliği ve tamir veya değişimin asla firma tarafından yapılmadığını belirteceğim. bu problem ile ilgili hukuki süreci de diğer bir yandan başlatmış bulunuyorum.

  • Ahmet07 Şubat 2014

    Ayakkabının tabanından ayrılmasının kullanıcı veya kullanımdan kaynaklı bir hatadan mı kaynaklandığını belirtiyorsunuz? Konu ile ilgili resmi inceleme ve resmi süreç başlatıyor olacağım. Şuana kadar kullanmış olduğum hiçbir ayakkabı tabanından ayrılmadı. İlk defa marka kalitesine güvenilen bir ayakkabıda bu problemi yaşıyorum. Ayakkabılarınızın kalitesi ve olası durum bu ise bundan ilgili firmadan alışveriş yapma niyetindeki herkesin bu ve benzeri problemlere firma olarak yaklaşımınızı biliyor olacaktır. Ürün kaliteniz ve bu kalite arkasındaki müşteri yaklaşımınız hakkında bilgi sahibi olmamda yardımcı oldunuz. Teşekkür ederim. Bir daha asla firmanızdan en ufak bir alışveriş yapmayacağım.

  • Lacoste Temsilcisi07 Şubat 2014

    Sayın Müşterimiz, Söz konusu şikayetinize neden olan ürününüz ile ilgili gerekli inceleme yapılmış olup inceleme sonucunda ürün ve üretim ile ilgili bir sorun tespit edilememiştir. Ürün değişiminizin onaylanmadığını tekrar tarafınıza bildirmek isteriz. Saygılarımızla Lacoste Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön