06 Nisan 2015

Lacoste Trikoları Çekiyor İki Beden Ufalıyor!

Lacoste' den almış olduğum iki adet triko kazak çekti hem de 2 beden falan, belki bir yanlış yıkamada bulunmuşuzdur diyerek geri bile götürmedim. Etrafımdakilere verdim ancak daha sonra bir kazak daha aldım yeni sezon dünyanın parasını veriyoruz daha 2 3 yıkamada tamamen özellikle yıkama talimatlarına uyarak yıkanmasına rağmen yine aynı şekilde çekti ürünü iadesi için gönderdim reddedildi.

Hüsmen 314 Okunma

Cevaplar

  • Hüsmen25 Nisan 2015

    Almadiginizi biliyoruz zaten sorunda orada etrafimda da kaç kisiden ayni şikayet var teikolariniz tüm talimatlara uyulmasina rağmen cekiyor ve iade almiyorsunuz yani istediginiz fiyatin karsiligini vermiyorsunuz sistemden sizden alisverislerimi gorebilirsiniz bundan sonra tek bir urununuzu almayacağım ve buradan bende uzulerek urununuzu kimseye tavsiye etmiyorum.

  • Lacoste Temsilcisi08 Nisan 2015

    Sayın Müşterimiz, Söz konusu şikayetinize istinaden merkezimize göndermiş olduğunuz ürünümüz Müşteri Hizmetlerimiz tarafından incelemeye alınmış ve üründe ortaya çıkan problemin nedenleri üzerinde araştırma yapılmıştır. Araştırma neticesinde, söz konusu şikayete neden olan üründe, ürünümüzden kaynaklanan bir problem olmadığı görülmüştür. Sürekli müşteri memnuniyetini önde tutan ve uygulayan firmamız ürünü iade alamayacağını üzülerek tarafınıza bildirmek ister Saygılarımızla Lacoste Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön