09 Ağustos 2014

Lacoste Tişört Kısa Sürede Beyazlaşmaya Başladı

Adına kalitesine güvenip bir sürü para verdiğim Lacoste uzun kollu tişört yeşil klasik aldım. 2 ay sonra beyazlamalar başladı. Gönderdim yenisi ile değişim yaptılar aynı renkte bir daha aldım. 3 ay sonra yine aynı beyazlığı verdi . Yaklaşık 1 ay incelemede kaldı ne aradılar ne sordular ben arayınca capacıty şubeye gönderdik dediler, şubeyi aradım bizde bu ürün yok dediler.


Çağrı merkezinden yetkili ile görüştüm bu ürünün iadesini istedim başka ürün alacaktım, veremeyiz dediler. İlkini neden değiştiniz aynı problemli neticede dedim ya bunu da alın yada ilkini de değiştirmeseydiniz dedim, yapacak bir şey yok dediler. Birbirlerinden haberleri yok tam bir komedi. 250 tl'ye satarken sizden iyisi yok, hizmet 0.

Erdem 248 Okunma

Cevaplar

  • Lacoste Temsilcisi16 Ağustos 2014

    Sayın Müşterimiz, Söz konusu şikayetinize neden olan ürününlerinizle ile ilgili gerekli inceleme yapılmış olup inceleme sonucunda ürün ve üretim ile ilgili bir sorun tespit edilememiştir. Ürünlernizin değişiminin onaylanmadığını tekrar tarafınıza bildirmek isteriz. Saygılarımızla Lacoste Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön