09 Mayıs 2016

Lacoste Rengi Solan ve Tüylenen Pantolon!

Lacoste'den almış olduğumuz pantolonda renk solması ve tüylenme meydana gelmiştir. Ürün lac57561484 no. ile Galleria Lacoste mağazadan 2. kez incelemeye gönderilmiştir. Eren Holding bünyesinde olan mağazalardan sürekli alışveriş yapıyor olmamıza rağmen yaşatmış oldukları sorunun arkasında durmamaları oldukça üzücü bir durum.


Sonuç olarak bizim bu pantolon iadesi ile hayatımızda bir şey değişmeyecek ancak marka ve ürün memnuniyeti kapsamında bu markanın sattığı ürünün arkasında durmadığını gösterir ve bu da insanların o markadan alma alışkanlıklarının yok olması demektir. Bence davranış oldukça kötü ve yanlış!


Bütün yıkama talimatlarına uyulmasına rağmen pantolonun giyilemeyecek hale gelmesi markanın sorumluluğu olduğu düşüncesindeyim.

Melike 200 Okunma

Cevaplar

  • Lacoste Temsilcisi24 Mayıs 2016

    Sayın U., Öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilginizden dolayı teşekkür ederiz. Söz konusu şikayetinize istinaden merkezimize göndermiş olduğunuz ürünümüz Müşteri Hizmetlerimiz tarafından incelemeye alınmış ve üründe ortaya çıkan problemin nedenleri üzerinde araştırma yapılmıştır. Araştırma neticesinde, söz konusu şikayete neden olan üründe, ürünümüzden kaynaklanan bir problem olmadığı görülmüştür. Sürekli müşteri memnuniyetini önde tutan ve uygulayan firmamız ürünü iade alamayacağını üzülerek tarafınıza bildirmek isteriz. Saygılarımızla Lacoste Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön