05 Şubat 2014 #2278055

Lacoste Problemli Ürün Sattı

Lacoste'tan 2 ay önce bir kazak aldım. Bu süre içinde 2-3 kere giymeme rağmen kazağın önünde incelme ve tüylenme olunca iyi bir yerden ürün almanın güveni ile kazağı mağazaya incelenmek üzere bıraktım. Gelen cevap "Kullanıcı hatası"? Tabi aslında hata benim, kazağı giymek yerine askıda dolapta tutmalı, arada çıkarıp seyretmeliydim.


Önümüzdeki ay iş için Fransa'ya gidiyorum, üşenmeyeceğim ve kazağı onlarada göstereceğim, bakalım onlarda buradaki fabrika ile aynı fikirde mi olacaklar. Bu arada yanımda götürmek için inceleme raporu istediğimde gelen cevap "Tüketici Mahkemesi kararı olmadan rapor vermiyorum"? Bu cevabı alınca nasıl şaşırdım anlatamam. Şaşırmadım tabi ki.

Cenk 64 Okunma

Cevaplar

  • Cenk17 Şubat 2014

    Malesef Lacoste değil, Eren Tekstil kalitesinde ürün satılıyor. Dolayısı ile bu firmadan bir daha ürün almam mümkün değil (yurtdışına çıkınca gerçek Lacoste kalitesini satın alacağım)

  • Cenk17 Şubat 2014

    Bu bilgi zaten mağaza tarafından iletilmişti. Ancak verilen bu cevap memnuniyetsizliğimi gidermediği gibi ikna da etmemiştir. Bu kadar sürede deforme olan ürün firmanın üretim kalitesindeki düşüşü açıkça gözler önüne sermektedir.

  • Lacoste Temsilcisi17 Şubat 2014

    Sayın Müşterimiz, Söz konusu şikayetinize neden olan ürününüz ile ilgili gerekli inceleme yapılmış olup inceleme sonucunda ürün ve üretim ile ilgili bir sorun tespit edilememiştir. Ürün değişiminizin onaylanmadığını tekrar tarafınıza bildirmek isteriz. Saygılarımızla Lacoste Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön