28 Ocak 2014

Lacoste Pantolon Tadilatını Kısa Yapmış.

Lacoste mağazadan 1 adet kumaş pantolon aldım. Çalışan arkadaş pantolon üzerimdeyken ölçüyü alıp kendi terzilerine gönderdi. Ancak pantolon yaklaşık 3 cm kısa. Bundan dolayı giyemiyorum.
İlgili şikayetimi öncelikle merkeze ilettim, mağazayla görüşmemi istediler. Pantolonu mağazaya götürdüm, incelemeye göndereceklerini, 10 gün sonra bilgi verebileceklerini ilettiler.

10 gün sonra aradığımda merkezden red cevabı aldıklarını ve herhangi bir işlem yapmadan iade edeceklerini belirttiler. Her zaman bir pantolona 200 TL veremiyorum, haliyle üzerimde ölçüsü alınmış ve mağazanın terzisinin kesimini yaptığı bu pantolon için çözüm sunmamaları halinde tüm şikayet merciilerine ulaşıyor olacağım.

Harun 116 Okunma

Cevaplar

  • Harun22 Şubat 2014

    Maalesef tekrar olumsuz yanıt aldım. Bizler sizin personelinizin ya da terzinizin yanlış ölçü almasından sorumlu olamayız. Sizde müdahale edemeyecek kadar aciz olamazsınız. Mahkeme sürecine kadar tüm haklarımı kullanıp bu marka hakkında kişilerin daha iyi bilgi edinmesini sağlıyor olacağım.

  • Lacoste Temsilcisi31 Ocak 2014

    Sayın Müşterimiz, Söz konusu şikayetinize istinaden telefon görüşmemizde de belirtmiş olduğumuz gibi tekrar inceleme yapılabilmesi adına ürünü merkeze yönlendireceğimizi tarafınıza aktarmak isteriz. Saygılarımızla Lacoste Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön