08 Temmuz 2018
Yorum Yap
#10642419

Lacoste Müşteri Memnuniyetini Önemsemiyor!

Yaklaşık 1 ay önce mağazadan 659 TL'ye aldığım Lacoste ayakkabı, ilk giydiğim gün ayağıma şiddetli bir baskı yaptı ve canım çok yandığı için gün içinde çıkartmak zorunda kaldım. 1 hafta dolmadan sonra mağazaya götürdüm. 2 kez incelemeye için gönderdiler ve sonuç tabii ki olumsuz. Böylesine bilindik bir markanın sattığı ürünlerin arkasında durmaması çok kötü bir imaj bence. Daha önce de bir çok kez Lacoste ayakkabı giyindim ve hiç bu şekilde bir sorunla karşılaşmamıştım. Bir daha Lacoste'den alışveriş yapmayı düşünmüyorum ve tabi ki haklarım neyse gereğini yapacağım.

Zeynep Zeynep 408 Okunma

Cevaplar

  • Zeynep10 Temmuz 2018

    Müşteri Hizmetlerimiz tarafından yapılan incelemenin doğru kriterlere göre yapılmadığını düşünüyorum, zira benimle aynı şikayette olan bazı müşterilerin değişim veya iade kabul ettiğini biliyorum. Ayrıca o kadar para verip giyinemeyeceğim bir ayakkabıyı ne yapayım. Gerekli yasal haklarımı kullanacağımı belirtiyorum ve bir daha asla Lacoste firmasından alışveriş yapmayacağım.

  • Lacoste Temsilcisi10 Temmuz 2018

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilginizden dolayı teşekkür ederiz. Söz konusu şikayetinize istinaden merkezimize göndermiş olduğunuz ürünümüz Müşteri Hizmetlerimiz tarafından incelemeye alınmış ve üründe ortaya çıkan problemin nedenleri üzerinde araştırma yapılmıştır. Araştırma neticesinde, söz konusu şikayete neden olan üründe, ürünümüzden kaynaklanan bir problem olmadığı görülmüştür. Sürekli müşteri memnuniyetini önde tutan ve uygulayan firmamız ürünü iade alamayacağını üzülerek tarafınıza bildirmek isteriz. Saygılarımızla, Lacoste Online Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler