12 Mayıs 2015

Lacoste Müşteri Hizmetleri Sorunu Çözmedi!

SuperStep mağazasından aldığım Lacoste marka ürünle ilgili şikayetimin firmadan geri dönmesi üzerine marka sahibiyle iletişime geçmek istedim. Lacoste internet sayfasından mail attım. Müşteri ilişkilerinden aldığım telefonda ise herhangi bir şey yapamayacaklarını ürünü bir daha incelemeye göndermemi ancak sonuçta gelecek cevabın yine aynı olacağını söylediler.


Mağdur olan tarafın ben olduğumu söylediğimde ise yapılacak bir şey olmadığını hatırlattılar. Bu ilgili tavırlarından dolayı kendilerine teşekkür ediyorum.

Özlem 451 Okunma

Cevaplar

  • Özlem12 Mayıs 2015

    Gelen mektupta yazılanın aynısını buraya yazmak sorun çözmek değil diye düşünüyorum. Ayakkabının nasıl bir incelemeye alındığını da merak etmiyor değilim. Ürünün dikişlerinden kaynaklı bir sıkıntısı olsa kullanıcıdan kaynaklı bir sorun olduğunu anlayabilirim. Ancak ürünün tabanında parçaların ayrılmasının sizin firmanızdan kaynaklı bir sorun olduğunu düşünüyorum.

  • Lacoste Temsilcisi12 Mayıs 2015

    Sayın Müşterimiz, Söz konusu şikayetinize istinaden merkezimize göndermiş olduğunuz ürünümüz Müşteri Hizmetlerimiz tarafından incelemeye alınmış ve üründe ortaya çıkan problemin nedenleri üzerinde araştırma yapılmıştır. Araştırma neticesinde, söz konusu şikayete neden olan üründe, ürünümüzden kaynaklanan bir problem olmadığı görülmüştür. Sürekli müşteri memnuniyetini önde tutan ve uygulayan firmamız ürünü iade alamayacağını üzülerek tarafınıza bildirmek ister Saygılarımızla Lacoste Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön