12 Şubat 2015

Lacoste Lacoste Ayakkabı Hatalı!

13/09/2014 Tarihinde aldığım İzmir Çiğli Boyner alışveriş merkezinden aldığım Lacoste markalı 268,50 TL tutarındaki ayakkabı aldım. Kasım ayının başında her ikisinde de iç astarlarında yırtılma ve sol alt tabanda ayakkabının açılmalar oldu. 24/01/2015 tarihinde Boyner mağazasına ürünün kusurlarından dolayı teslim ettim,09/02/2015 tarihinde Boyner mağazası müşteri hizmetleri tarafından aranarak ürünün red yediğini iadesinin gerçekleşmediğini ve kusurun kullanıcı kaynaklı olduğunu belirttiler. İlk defa Lacoste firmasından ayakkabı almıyorum üç ayda ayakkabı nasıl bu hale gelebilir? Lacoste gibi büyük bir firmaya hiç yakıştıramadım. Tüketici Hakem Heyetine elimdeki belgelerle başvuru yapacağım.

Ömer 1.299 Okunma

Cevaplar

  • Lacoste Temsilcisi13 Şubat 2015

    Sayın Müşterimiz, Söz konusu şikayetinize istinaden merkezimize göndermiş olduğunuz ürünümüz Müşteri Hizmetlerimiz tarafından incelemeye alınmış ve üründe ortaya çıkan problemin nedenleri üzerinde araştırma yapılmıştır. Araştırma neticesinde, söz konusu şikayete neden olan üründe, ürünümüzden kaynaklanan bir problem olmadığı görülmüştür. Sürekli müşteri memnuniyetini önde tutan ve uygulayan firmamız ürünü iade alamayacağını üzülerek tarafınıza bildirmek ister Saygılarımızla Lacoste Müşteri Hizmetleri

  • Ömer12 Şubat 2015

    13/09/2014 Tarihinde İzmir Çiğli Boyner alışveriş merkezinden aldığım Lacoste markalı 268,50 TL tutarındaki ayakkabı aldım. Kasım ayının başında her ikisinde de iç astarlarında yırtılma ve sol alt tabanda ayakkabının açılmalar oldu. 24/01/2015 Tarihinde Boyner mağazasına ürünün kusurlarından dolayı teslim ettim,09/02/2015 tarihinde Boyner mağazası müşteri hizmetleri tarafından aranarak ürünün red yediğini iadesinin (Fiş no:2041486) gerçekleşmediğini ve kusurun kullanıcı kaynaklı olduğunu belirttiler. İlk defa Lacoste firmasından ayakkabı almıyorum 3 ayda ayakkabı nasıl bu hale gelebilir? Lacoste gibi büyük bir firmaya hiç yakıştıramadım. Tüketici Hakem Heyetine elimdeki belgelerle başvuru yapacağım.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön