25 Mayıs 2015

Lacoste İade Alınmayan Ayakkabı!

Marmara Forum Boyner'den eşime Lacoste'un 238 TL'ye ayakkabısını aldım. Ayakkabı ilk giyişte yürürken ses çıkarıyor. Hani kötü ayakkabıların plastikleri öter ya öyle. İyi ayakkabı olsun diye o kadar markadan Lacoste'u seçtim. Sadece görseli güzel o kadar. Boyner'e geri verdim.


2 hafta sonra firmanın ayakkabı da hata bulmadığını söylediler ve ayakkabıyı bize geri verdiler ve fark ettim ki Boyner'in dolabında bir sürü geri verilen Lacoste ayakkabı var. Sevk irsaliyesinde Lacoste Erde Pazarlama yazıyor Boyner bence Lacoste'un en kötülerini satıyor. Lacoste gibi bir markanın müşteri memnuniyetini hiçe sayması bu markaya hiç yakışmadı.

Duygu 359 Okunma

Cevaplar

  • Lacoste Temsilcisi28 Mayıs 2015

    Sayın Müşterimiz, Söz konusu şikayetinize istinaden merkezimize göndermiş olduğunuz ürünümüz Müşteri Hizmetlerimiz tarafından incelemeye alınmış ve üründe ortaya çıkan problemin nedenleri üzerinde araştırma yapılmıştır. Araştırma neticesinde, söz konusu şikayete neden olan üründe, ürünümüzden kaynaklanan bir problem olmadığı görülmüştür. Sürekli müşteri memnuniyetini önde tutan ve uygulayan firmamız ürünü iade alamayacağını üzülerek tarafınıza bildirmek ister Saygılarımızla Lacoste Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön