29 Aralık 2014

Lacoste Blue Jean Her Tarafı Boyuyor

Lacoste city's Nişantaşı mağazasından Mart 2014'de bir blue jean aldım. Yaşım 54 / dolayısı ile o tarihten Kasım 2014' e kadar 3 kere giydim. her giydiğimde ellerim, oturduğum koltuklar lacivert boyandı ve her giyişimde yıkatarak sorunu geçer diye bekledim ama geçmedi. Ürün değişikliği talebi ile alımı yaptığım mağazalarına bıraktım.


2 hafta sonra ürünü değiştireceklerini söylediler, değişiklik yapacağım ürünleri seçtim, beden olmadığı için sipariş verdiler, siparişleri almaya gittiğimde ürün değişikliğine red cevabı geldiğin söylediler. Bu ancak Türkiye Lacoste'a yakışır, 318.00 TL. Eren holding'e hediyem olsun. Ama her ortamda reklamcıları olacağımı da bilmelerini isterim.

Mehmet 441 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet07 Ocak 2015

    Fransa Lacoste ve size yazdığımı kendilerine iletince 15 dakikada konuyu çözmeleri ile zaten Türkiye Lacoste kendi mesajını kendi vermiş oldu.

  • Lacoste Temsilcisi03 Ocak 2015

    Sayın Müşterimiz, Söz konusu mağaza şikayetiniz ile ilgili koordinatörlüğümüze gerekli bilgilendirme sağlanmıştır. Ürün değişiminiz onaylanmış olup mağazalarımızdan değişimini rica ederiz. Saygılarımızla Lacoste Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön