02 Eylül 2015

Lacoste Bez Ayakkabılar!

İstanbul Marmara Park Boyner'den almış olduğum lacivert bez ayakkabı 4-5 kez giyildikten sonra parmak uçları ve bilek kısmı renk değiştirdi. İade etmek istedik kendilerinde hata olmadığına dair bir açıklama yapıp ayakkabıları geri verdiler. Ayakkabıları bizim yanlış kullanmış olabileceğimiz söylendi fakat şikayet sitelerinde Lacoste bez ayakkabılarla ilgili hep aynı şikayet sanırım hepimiz yanlış kullandık.

Lacoste gibi büyük bir firmaya bu tip geçiştirmeler hiç yakışmıyor bence merkez raporlarınızı yazan çalışanlarınızı incelemeye alın herkeste aynı şikayet lütfen gerekeni yapın ve ayakkabıları değiştirin yoksa hakem heyetine başvuracağım.

Murat 104 Okunma

Cevaplar

  • Lacoste Temsilcisi05 Eylül 2015

    Sayın Müşterimiz, Söz konusu şikayetinize istinaden merkezimize göndermiş olduğunuz ürünümüz Müşteri Hizmetlerimiz tarafından incelemeye alınmış ve üründe ortaya çıkan problemin nedenleri üzerinde araştırma yapılmıştır. Araştırma neticesinde, söz konusu şikayete neden olan üründe, ürünümüzden kaynaklanan bir problem olmadığı görülmüştür. Sürekli müşteri memnuniyetini önde tutan ve uygulayan firmamız ürünü iade alamayacağını üzülerek tarafınıza bildirmek isteriz. Saygılarımızla Lacoste Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön