29 Haziran 2015

Lacoste Ayakkabının Vurması Kullanıcı Hatasıymış!

Cepa Lacoste' dan arkadaşıma Temmuz 2014' te hediye olarak aldığım ayakkabı ilk gün topuktan vurma yaptı. Mağaza çalışanı 3-4 kez giyin açılır yeni olduğu için yapmıştır dedi. Bizde 3-4 daha denedik ve sorun devam etti. Arkadaşım o yaz ayakkabıyı giyemeden kaldırdı. Mayıs ayında tekrar kullanmak istedi. Ama daha giydiği gün topuk kıpkırmızı oldu. 15 Mayıs gibi mağazaya gittik sorunu anlattık, daha ilk günden açacağını söylediniz ama sorun bir türlü gitmiyor dedik. Neyse aldılar incelemeye 20 gün sonra kullanıcı hatası dediler. Kabul etmedik bir daha yolladılar. 27 Haziran'da yine kullanıcı hatası dediler. Anlayacağınız hata arkadaşın topuğunda üründe değilmiş. Bir daha Lacoste mu?

Zafer 186 Okunma

Cevaplar

  • Zafer07 Temmuz 2015

    Lafı uzatmaya gerek yok. 2 kez red cevabı geldi. Lacoste ayakkabının vurması topuğu kızartması bizim hatamızmış. Haklısınız sizde hata olmadığı herkese yolladığınız aynı mesajdan belli! Bizler sürekli Lacoste gibi yerlerden alışveriş yapan insanlar değiliz. Kırk yılda bir arkadaşlarımıza eşimize dostumuza özel günlerde hediye alabilirsek uğrarız Lacoste gibi mağazalara. o yüzden hata sizde değil kusura bakmayın hata bizde!

  • Zafer02 Temmuz 2015

    Haklısınız sizde hata olmadığı herkese yolladığınız aynı mesajdan belli! Bizler sürekli Lacoste gibi yerlerden alışveriş yapan insanlar değiliz. Kırk yılda bir arkadaşlarımıza eşimize dostumuza özel günlerde hediye alabilirsek uğrarız Lacoste gibi mağazalara. o yüzden hata sizde değil kusura bakmayın hata bizde!

  • Lacoste Temsilcisi01 Temmuz 2015

    Sayın Müşterimiz, Söz konusu şikayetinize istinaden merkezimize göndermiş olduğunuz ürünümüz Müşteri Hizmetlerimiz tarafından incelemeye alınmış ve üründe ortaya çıkan problemin nedenleri üzerinde araştırma yapılmıştır. Araştırma neticesinde, söz konusu şikayete neden olan üründe, ürünümüzden kaynaklanan bir problem olmadığı görülmüştür. Sürekli müşteri memnuniyetini önde tutan ve uygulayan firmamız ürünü iade alamayacağını üzülerek tarafınıza bildirmek isteriz. Saygılarımızla Lacoste Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön