20 Mayıs 2014

Lacoste Ayakkabımda Sorunlar Oluştu

Marmara forum AVM'den, SuperStep'ten daha alalı 1 ay olmayan Lacoste Fairlead gri ayakkabının altıktan sonra en fazla 5 kez giymeme rağmen 2 sorun verdi.

1.'si ayakkabı ayağıma çok iyi oturdu ne sıktı nede bol geldi. Her giyişimde affedersiniz ayaklarımı terletti ve bu ter kenarlardan dışarı çıkarak çok çirkin bir görüntü oluşturdu dışarda rezil oldum, utandım.

2.'si ise ayakkabıyı 5. kez giydiğimde sağ ayakkabının iç tarafında Converse ve vans' te oluşan patlama meydana geldi. Çok ciddi bir Lacoste ayakkabı kullanıcısıyım; Lacoste tourelle, sneakers, ve bir çok ayakkabılarında bu şekilde hiçbir sorun yaşamadım. Üründe sorun olduğu için iadesini yada değişimini istiyorum.

Osman 1.102 Okunma

Cevaplar

 • Osman27 Mayıs 2014

  ürünüm geri alınmıştır. teşekkürler Lacoste Türkiye ve Superstep!

 • Osman'ın Teşekkür Mesajı27 Mayıs 2014

  Ben Lacoste mağazasına her zaman güvendim. ve şimdi mesaj geldi superstep'ten ürünüm iade alınmıştır. teşekkür ederim Lacoste ve SuperStep!

 • Osman27 Mayıs 2014

  Tekrar merhaba Lacoste Türkiye, Ben şikayetimi 20/05/2014 tarihinde SuperStep mağazasına götürdüm ve burada belirttiğim şikayetleri orada da belirttim. Bir çok çeşit lacoste marka ayakkabısına ve diğer markaların ayakkabılarına sahibim. ilk defa böyle rezil bir durum başıma geldi. ben bu ayakkabıyı en ince çorapla giymeme rağmen ayaklarımı inanılmaz derecede terletti ve çok çirkin bir görüntü oluştu. şikayetlerimde de bunu belirttim. gün içinde o ıslak yerler aşırı derecede artmakta. ben bu süet tarzı ayakkabıyı güneşte giymeyeceğim, yağmurlu havada mı giyeceğim? ayrıca benim hiç bir ayakkabımda bu şekilde bir açılma ya da patlama olmadı olamazda. 2009 ve 2010 yılında aldığım lacoste ayakkabılarımı hala yeni gibi giyiyorum. ayakkabıları seviyorum ve özen gösteriyorum. bu yüzden bu aşırı derece de ayaklarımı terleten ve en fazla 5 kez giymeme rağmen patlayan ayakkabının başka bir ayakkabıyla değişimini istiyorum. fotoğrafta ayakkabıdaki teri de gördünüz açıklığıda. affedersiniz ama neyi inceleyeceksiniz? ayak sağlığımla oynuyorsunuz.

 • Osman27 Mayıs 2014

  fotoğraf yolladığım halde, çözümü üretemediler.

 • Lacoste Temsilcisi26 Mayıs 2014

  Sayın Müşterimiz, Söz konusu şikayetleriniz ilgili birimlere aktarılmış olup, ürününüzü satın almış olduğunuz mağaza aracılığı ile incelemeye göndermeniz gerektiğini tarafınıza bildirmek isteriz. Saygılarımızla Lacoste Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön