03 Temmuz 2015

Lacoste Ayakkabıda Bir Giymede Deformasyon Oluştu!

1 ay önce Ankara Ankamall ayakkabı dünyasından 258'er TL ödeyerek eşime ve kendime ayakkabı aldım. Cumartesi aldığım ayakkabıyı eşim sadece pazar günü giymesine rağmen dışının tüm pembe boyası içine çıktı. Arka kısmında hafif bir dokunma ile deformasyon oluştu. Ayakkabıyı geri göndermemize rağmen müşteri hizmetlerinden kullanıcı hatası diye geri döndü. Nasıl ayakkabı bir gün giyilme ile boyası içine geçer ve nasıl bir firma buna kullanıcı hatası der anlamak çok zor. Yine 1 gün giyme ile nasıl bir ayakkabının arkası deforme olur bunu da anlamak çok zor. Rutin kopya müşteri hizmetleri metnini göndermezsiniz ve bir yanlışlık olduğunu kabul edersiniz diye umuyorum.

Okan 331 Okunma

Cevaplar

  • Okan17 Temmuz 2015

    Beş para etmezsiniz bundan sonra mağazanızın kapısının önünden bile geçmem. Pazardan ayakkabı alsam 1 günde rengi solmaz.

  • Lacoste Temsilcisi16 Temmuz 2015

    Sayın Müşterimiz, Söz konusu şikayetinize istinaden merkezimize göndermiş olduğunuz ürünümüz Müşteri Hizmetlerimiz tarafından incelemeye alınmış ve üründe ortaya çıkan problemin nedenleri üzerinde araştırma yapılmıştır. Araştırma neticesinde, söz konusu şikayete neden olan üründe, ürünümüzden kaynaklanan bir problem olmadığı görülmüştür. Sürekli müşteri memnuniyetini önde tutan ve uygulayan firmamız ürünü iade alamayacağını üzülerek tarafınıza bildirmek isteriz. Saygılarımızla Lacoste Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön