17 Nisan
Yorum Yap
#11856906

Lacoste Ayakkabı Teslimatında Beni Oyalıyor!

Lacoste'tan aldığım ayakkabı için aynı gün teslim almak adına ekstra 13 TL'ye yakın kargo ücreti ödedim ancak aynı gün birkaç kere aramama rağmen saat 22:00'ye kadar geldi geliyor şeklinde beni oyaladıktan sonra en son teslimatınız yarın sabaha kaldı dediler. Ve ertesi gün 11:30 civarı teslimatımı yaptılar, şikayetim içinde Lacoste müşteri hizmetlerini aramamı söylediler, sabahtan beri 2 kere aramama rağmen ne dönen ne de ilgilenen olmadı!

Merve Merve 172 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

 • Lacoste Temsilcisi3 g

  Değerli Müşterimiz, Talebinizle ilgili tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, Lacoste Müşteri Hizmetleri

 • Merve17 Nisan

  Az önce aşağıdaki mesajı aldım ki tamamen yalan Sn... Asiye merve badıllıoglunull Lacoste tarafından 16.04.2019 salı tarihinde gönderilen HKP1000044018 takip numaralı pakediniz 16.04.2019 salı 14:25 tarih ve saatinde asiye merve badıllıoglu tarafından teslim alınmıştır. Teslimatın yapıldığı yeri haritada görmek için link'e tıklayabilirsiniz. [HARITA_LINK] B043 Zaten o saatte Lacoste kargoya bile vermemişti nasıl o saatte ve tarihte teslim alabilirim acil açıklama bekliyorum?

 • Merve17 Nisan

  İyi Günler hızlı dönüşünüz için teşekkür ederim ancak sabahtan beri müşteri hizmetlerini aradığımda konuştuğum arkadaşlarda aynı şeyi söylüyor ancak dönüş asla olmadı!

 • Lacoste Temsilcisi17 Nisan

  Değerli Müşterimiz, Değerli vaktinizi ayırarak konunun tarafımıza ulaşmasını sağladığınız için teşekkür ederiz. Yapmış olduğunuz bildirimle ilgili olarak, gerekli araştırmalar sağlanacak ve en kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir. Saygılarımızla, Lacoste Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları