22 Haziran 2016

Lacoste Ayakkabı Sorunu

Öncelikle ben ürünü size iade amaçlı değil değişim (Onarım) olarak gönderdim. Bunda neye istinaden kullanıcı hatası ve/veya ret kararı çıktı? İlgili personel bu konuda sanırım ihtisas sahibi değil. Ürünün sağ kenar kısımda aşılma meydana geldi ve sol tarafın ön iplikleri attı. Bunda ilgili personel nasıl bir karar çıkarmış da böyle bir ret kararı çıkardı.


Bu durumu bir kullanıcı olarak düşünmenizi ve yaşanan durumun perspektif bakış yapmanızı istiyorum. Bunca yıldır marka değeriniz olan Lacoste kullanma sebebim ürün kalitesidir. Satış sonrası hizmetler departmanı bu kadar kalitesiz ve işin ehli olmadıklarını gördüm.


Durum hakkında ürün ile ilgilenen ve/veya departman müdürünün tarafıma ivedi olarak dönüş sağlamasını istiyorum. Ürünü ikinci defa incelenmesi için tekrardan gönderdim lakin sıvı teması olduğuna dair rapor tutmuş nemli bez değil de ne ile silelim, durumu düzeltiniz.

Gokhan 122 Okunma

Cevaplar

  • Gokhan28 Haziran 2016

    Konu ile alakalı teşekkür etmek isterim lakin halen ne bir sunuca varılamadı. Tekrardan SMS dönüşü sağlanacaktı zira halen bilginizi beklemekteyim. Dönüşünüzü ivedi olarak sağlamanızı önemle rica ederim. İlgi ve alakanız için gönülden tebrik ederim.

  • Lacoste Temsilcisi25 Haziran 2016

    Sayın C., Öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Talebiniz doğrultusunda üçüncü incelemeniz devam etmekte olup gerekli desteğin sağlanacağını tarafınıza aktarmak isteriz. Saygılarımızla Lacoste Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön