25 Ekim 2016 #6773380

Lacoste Ayakkabı Deforme Oldu!

3 ay önce aracı bir firmadan aldığım ayakkabının tabanı açıldı. Üretici firma olan Lacoste'a gönderdiğimizde mamulün İSO standartlarında olduğunu ve değiştirilmeyeceğini ait yazı aldım. Bu kadar marka yapmış bir ismin kendi hatası olduğunu bile bile değişim yapmaması büyük bir sorun. Sanırım firmanın kalite anlayışı artık yerlerde. Tek olay para kazanmak olmamalı. İSO standartları dediğiniz olay her ayakkabıya yapılmaz. 1 ayakkabı ölçü alınıp diğerleri o ölçüye göre mağazaya sunulur. Keşke hatanızı arkasında durup tek para kazanmayı düşünmeseniz. Bundan sonra size ait hiçbir ürün almayacağım ve kimseye tavsiye dahi etmeyeceğim. Malının arkasında olmayan şirketlerin piyasada ahkam kesmesi etik değil.

Gokhan 623 Okunma

Cevaplar

  • Gokhan26 Ekim 2016

    Tarafımla yapılan görüşme sonucunda hiçbir olumlu yanıt veremediniz. Çünkü kayıtlarınıza baktiginiz da ürünün kontrol edildiğini bile bulamadınız. Durumu kurtarmak için biz Red cevabı verince siliyoruz dediniz. Nasıl bir şirket olduğunuzu bir kere daha gösterdiniz. Çünkü inceleme yapmış olsanız ürünün kesinlikle tüketici hatasını olmadığını görebilirdiniz ama onun yerine belki kutusunu dahi açmadan tüketici hatası değip göndermeyi daha etik buldunuz. Ancak bu konuyla isim bitmedi. Buradaki hakkımı sonuna kadar savunacağım. Sizin gibi firmalara hakkımı yedirmeyeceğim. Herkese nasıl bir firma olduğunuzu görseliyle ve belgesiyle hakem heyetine dilekçe ile anlatacağım.

  • Lacoste Temsilcisi25 Ekim 2016

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilginizden dolayı teşekkür ederiz. Söz konusu şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır. Saygılarımızla, Lacoste Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön