23 Mart 2013 #1703093

Lacoste Ayakkabı 2 Ayda Kendinden Geçti!

Süperstep ten aldığım lacoste marka ayakkabının 2 ayda rengi tamamen değişti, tabanında açılma oldu, yine tabanda düşüklük meydana geldi. Yürürken inanın bir ayağım kısa gibi yürüyorum. Ayakkabıyı 022208 nolu fis ile incelemeye yolladım. Gelen yanıt kullanımdan dolayı olmuş yönünde.


Ben tarlada, inşaatta, bağda yada bahçede çalışmıyorum ve İstanbulda yaşıyorum her gün ise arabayla gidip geliyorum. İnanın üzerinde 5 km yürümemişimdir ayakkabının. Dediğim gibi sadece 2 ay oldu alalı. Süperstep ve Lacoste mu? Bir daha asla. Ayakkabı şuan elime ulaşmadı ulaşır ulaşmaz cümle aleme ibret olsun diye paylaşacağım resimlerini.

Serkan 91 Okunma

Cevaplar

 • Serkan28 Mart 2013

  Şikayetim ile ilgili yapmış olduğunuz olumlu ve hızlı geri dönüş için teşekkür ederim. Bir kez daha yanılmadığımı görmek beni mutlu etti.

 • Lacoste Temsilcisi28 Mart 2013

  Sayın Müşterimiz, 22208 nolu fiş numarasına ait ürünün değişiminin onaylandığını tarafınıza aktarmak isteriz. Saygılarımızla Lacoste Müşteri Hizmetleri

 • Serkan27 Mart 2013

  Incelemenizin sonucunu merakla bekliyorum

 • Lacoste Temsilcisi25 Mart 2013

  Sayın Müşterimiz, Söz konusu şikayetinize istinaden 22208 nolu fiş numarasına ait ürünün 2.incelemede olduğunu bidirip, şikayetlerinizin ilgili inceleme birimlerine aktarıldığını tarafınıza iletmek isteriz. Saygılarımızla Lacoste Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön