02 Kasım 2015

Lacoste Alt Taban Çıkışı!

YKM mağazasından 15/06/2014 tarihinde almış olduğum Lacoste markalı ayakkabı 22/08/2015 tarihinde tabınında yırtıldı (koptu). Ayakkabıyı da bu zaman zarfında toplasan 2-3 ay giymişimdir. Tabi ki firma ona bakmayabilir, üzerinden 1 senden fazla geçti; fakat bana firma bazlı bir hata yoktur derse ben bunda art niyet ararım. Ne ilk defa ayakkabı alıyorum ne de ilk defa görüyorum. Sonuç olarak 225 TL ayakkabı 2-3 aylık giyimle 14 aylık süre zarfında yırtılmış olup firma sahip çıkmamıştır. Bu saatten sonra değişirler değişmezler sorun değil ama Lacoste ayakkabı alırken fikir vermesi açısından paylaşıyorum.

İsmail 129 Okunma

Cevaplar

  • İsmail04 Kasım 2015

    Benimde anlayamadığım nokta orası tabanda yırtık yok ayakkabı patladı sağlık olsun bu markayı tercih edenlere fikir oluştursun yeterli benim için.

  • Lacoste Temsilcisi04 Kasım 2015

    Sayın Müşterimiz, Söz konusu şikayetinize istinaden merkezimize göndermiş olduğunuz ürünümüz Müşteri Hizmetlerimiz tarafından incelemeye alınmış ve üründe ortaya çıkan problemin nedenleri üzerinde araştırma yapılmıştır. Araştırma neticesinde, söz konusu şikayete neden olan üründe, ürünümüzden kaynaklanan bir problem olmadığı görülmüştür. Sürekli müşteri memnuniyetini önde tutan ve uygulayan firmamız ürünü iade alamayacağını üzülerek tarafınıza bildirmek isteriz. Saygılarımızla Lacoste Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön